Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zacząć zbierać pieniądze dla swojej NGO? Kup kurs online i dowiedz się jak to robić!

Reklama
Cała Polska

29 stycznia 2022, 09:00

29 stycznia 2022, 09:00 - 25 czerwca 2022, 15:00

Płatne

Akademia Dietetyki od ponad 10 lat kształci w zawodzie kolejne pokolenia dietetyków, którzy mogą wspierać swoją wiedzą osoby potrzebujące wprowadzić do swojego życia bardziej zrównoważony i zdrowy sposób odżywiania się. Pandemia, która dotyka nas już od prawie 2 lat, stworzyła okazję, by z wiedzy specjalistów w trakcie webinarów specjalistycznych mogły skorzystać osoby nie tylko zajmujące się dietetyką zawodowo

Autor/źródło: Akademia Dietetyki
Reklama

Do kogo skierowane są nasze webinary specjalistyczne?:

Krótkie formy specjalistyczne, to nic innego jak ekspresowy kurs dietetyki, który obejmuje jedno wybrane zagadnienie z zakresu dietetyki. Taki kurs skierowany jest do wszystkich osób dorosłych zainteresowanych proponowaną tematyką (jedyny warunek ukończony 18 rok życia), niezależnie od ich poziomu wykształcenia. Zapraszamy pasjonatów zdrowego odżywiania, jak i dietetyków pracujących w zawodzie, pragnących podnieść swoje kwalifikacje, opiekunów osób starszych, pracowników DPS, trenerów personalnych itp.

Co to jest webinar?

Webinar to spotkanie wszystkich uczestników z wykładowcą w tym samym czasie. Wszyscy widzą się i słyszą, ale każdy siedzi w domu przed własnym komputerem. Zajęcia prowadzą specjaliści, którzy ukończyli studia kierunkowe z zakresu dietetyki i od lat prowadzą własną praktykę zawodową.
Nasze zajęcia odbywają się na platformie ClickMeeting.com

Jakie tematy webinarów specjalistycznych proponujemy?

 1. Żywienie osób starszych
 2. Żywienie w chorobach tarczycy i insulinooporności
 3. Suplementy w diecie i sporcie
 4. Dietoterapia w chorobach jelit
 5. Żywienie w chorobach onkologicznych
 6. Dieta ketogeniczna
 7. Psychodietetyka i zaburzenia odżywiania
 8. Żywienie w cukrzycy

Materiały szkoleniowe

Każdy uczestnik webinaru specjalistycznego otrzymuje autorskie materiały szkoleniowe, opracowane przez dydaktyków „Akademii Dietetyki”. Materiały te są wysyłane do Państwa na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym na webinar, w tygodniu po zakończeniu zajęć.

Zaświadczenia o ukończeniu webinaru

Każdy uczestnik kursu dietetyki specjalistycznego otrzymuje certyfikat poświadczający uczestnictwo w zajęciach. Dokument ten jest wysyłany do uczestników na adres mailowy, podany w formularzu zgłoszeniowym na webinar, w tygodniu po zakończeniu zajęć. Należy go pobrać i samodzielnie wydrukować.

Szczegóły poszczególnych kursów oraz zapisów na poszczególne tematy, jak ich cena dostępne są na naszej stronie www.akademiadietetyki.pl/webinary-specjalistyczne/

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na każde Państwa pytanie odnośnie webinarów specjalistycznych.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Początek wydarzenia:
  29 stycznia 2022, 09:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  25 czerwca 2022, 15:00
 • Miejsce:
  webinary
  clickmeeting.com
 • Organizator:
  Fundacja Rozwoju Kapitału Ludzkiego
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.