Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zacząć zbierać pieniądze dla swojej NGO? Kup kurs online i dowiedz się jak to robić!

Reklama
Regionalne Centrum Wolontariatu "Centerko"

Łódź, Polska, Próchnika 7

W środę, 16:30

1 grudnia 2021, 16:30 - 7 grudnia 2021, 18:30

Bezpłatne

Grudzień to czas pełen życzliwości i dobrych życzeń. To miesiąc, w którym świętujemy również Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W grudniu też, niestety, szybciej robi się ciemno, częściej chłodno.

działania rozwijające

działania rozwijające

Autor/źródło: RCW CENTERKO
Reklama

Aby uprzyjemnić ten czas oraz celebrować święto wolontariatu postanowiliśmy otulić Was inspiracją, czyli spotkaniami pełnymi serdeczności, praktycznej wiedzy, życzliwych porad. Mamy nadzieję, że wiedza, którą uzyskacie pozwoli rozjaśnić ważne tematy, zainspirować do ciekawych rozwiązań, wesprzeć Was w codziennym motywowaniu wolontariuszy. Bo przecież to Wy, Koordynatorzy i Koordynatorki na co dzień dajecie otuchę społecznikowym duszom, pomagając wolontariuszom jeszcze lepiej pomagać. Zatem i Wam należą się podziękowania i prezenty!

Do współpracy zaprosiliśmy najlepszych praktyków, ekspertów, którzy na co dzień pracują z ochotnikami i zajmują się rozwijaniem potencjału ludzi.

Wszystkie spotkania odbywają się ONLINE na platformie zoom w wybranych terminach, udział w nich jest bezpłatny. Każda osoba uczestnicząca w wydarzeniu otrzyma imienne zaświadczenie do samodzielnego wydruku. Obowiązują zapisy przez poniższy formularz, a liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy Was do udziału w następujących wydarzeniach rozwojowych:

  • SZKOLNY KLUB WOLONTARIUSZA NA MEDAL – /01.12.2021 r., godz. 16.30 – 19.00/- szkolenie rozwijające umiejętności organizowania Szkolnego Klubu Wolontariatu poprowadzone przez doświadczoną koordynatorkę, Monikę Klepaczko-Gorczyca. Podczas szkolenia dowiecie się, jak zachęcać młodzież do wolontariatu, jak organizować wolontariat w szkole, także podczas nauki zdalnej, skąd czerpać inspiracje oraz tego, że wolontariat to nie tylko zbiórki i że najważniejsze w SKW są … relacje!
    Link do wydarzenia tutaj
  • PRAKTYKA CZYNI MISTRZA – /02.12.2021 r., godz. 16.30 – 18.30/ – wizyta studyjna online, czyli spotkanie z Joanną Czyżycką, członkinią zarządu w Fundacji „Przytul Kota” na temat sposobów motywowania wolontariuszy w czasach pandemii, nowoczesnych metod zarządzania wolontariuszami, wykorzystania narzędzi internetowych do współpracy z wolontariuszami i nieocenionej roli koordynatora wolontariatu w organizacji.
    Link do wydarzenia tutaj
  • WOLONTARIACKI COACHING – /07.12.2021 r., godz. 16.00 – 18.30/ – praktyczne szkolenie na temat wspierania wolontariuszy z wykorzystaniem narzędzi coachingowych. Podczas szkolenia z coachem Magdaleną Korczyk-Waszak poznacie kilka metod, które pomogą Wam lepiej motywować, bardziej angażować i serdeczniej komunikować się z wolontariuszami.
    Link do wydarzenia tutaj

Jeśli chcesz poczuć grudniową woloinspirację zapraszamy serdecznie! Sięgnij po to, czego potrzebujesz i częstuj się śmiało

Warunkiem udziału w działaniach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego tutaj

oraz rejestracja w Systemie Obsługi Wolontariatu.

Działania rozwijające dla koordynatorów wolontariatu dofinansowane są przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.