Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zacząć zbierać pieniądze dla swojej NGO? Kup kurs online i dowiedz się jak to robić!

Czego o fundraisingu nauczyła nas pandemia? Perspektywa małej i dużej organizacji

Reklama

Warszawa, Polska

za 7 dni

6 grudnia 2021, 09:00

Bezpłatne

W poniedziałek 6 grudnia 2021 Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich organizuje całodzienną konferencję offline podczas której poszukamy odpowiedzi na pytanie o to, w jaki sposób pandemia wpłynęła na pozyskiwanie środków dla organizacji pozarządowych w Polsce. Kto stracił, a kto zyskał? Jakie strategie okazały się najbardziej opłacalne? Czy to prawda, że polscy darczyńcy przekonali się w końcu do przekazywania wpłat online?

Czego o fundraisingu nauczyła nas pandemia? Konferencja FAOO

Czego o fundraisingu nauczyła nas pandemia? Konferencja FAOO

Autor/źródło: Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich
Reklama

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Michał Boni – medioznawca i politolog, deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji, pierwszy minister ds. cyfryzacji w Europie Środkowo-Wschodniej. O swoich doświadczeniach opowiedzą fundraiserzy i fundraiserki z Fundacji Ocalenie, OKO.press, Centrum Praw Kobiet oraz Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska. Nie zabraknie także przykładów udanych akcji i kampanii organizowanych przez fundacje Nowoczesna Polska i Ładne Historie, a także Stowarzyszenie „Tęcza”.

Konferencja jest organizowana w formie stacjonarnej, w ścisłym reżimie sanitarnym, z udziałem ograniczonej liczby uczestników. Wystąpienia gości konferencji zostaną zarejestrowane, a następnie udostępnione w formie edukacyjnych filmów na e-learningowej platformie FAOO Kursodrom.pl.

Adresaci konferencji
Do udziału w wydarzeniu zapraszamy w pierwszej kolejności praktyków – fundraiserów i fundraiserki, osoby zarządzające oraz ekspertów i ekspertki zajmujące się pozyskiwaniem funduszy dla organizacji.

Kiedy i gdzie? 
Konferencja odbędzie 6 grudnia 2021 w przestrzeni "Marzyciele i Rzemieślnicy" przy ul. Brackiej 25 (III piętro) w Warszawie. Rejestracja uczestników i uczestniczek rozpocznie się o godz. 9.00. Konferencja potrwa od godz. 9.30 do 15.30

Jak się zgłosić?
Należy wypełnić i wysłać formularz online do 1 grudnia 2021. O przyjęciu lub nieprzyjęciu na listę uczestników konferencji poinformujemy 2 grudnia.


Konferencja jest organizowana dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  1 grudnia 2021, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  6 grudnia 2021, 09:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  6 grudnia 2021, 15:30
 • Miejsce:
  Warszawa, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.