Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zacząć zbierać pieniądze dla swojej NGO? Kup kurs online i dowiedz się jak to robić!

Reklama
Cała Polska

Jutro, 16:00 - 20:00

30 listopada 2021

Bezpłatne

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach online poświęconych DESIGN THINKING – nowej metodzie rozwiązywania problemów. W ramach spotkań dowiemy się jak design thinking może być przydatny w projektowaniu innowacji społecznych, szczególnie w obszarach takich jak klimat, energia, środowisko.

Reklama

Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYCH WARSZTATACH ONLINE poświęconych DESIGN THINKING – nowej metodzie rozwiązywania problemów. Jej celem jest opracowanie – w oparciu o głębokie zrozumienie problemów i potrzeb użytkowników – nowych, innowacyjnych rozwiązań, którymi mogą być nowe produkty, usługi, wydarzenia, programy edukacyjne czy też modele biznesowe.

W ramach spotkań dowiemy się jak design thinking może być przydatny w projektowaniu innowacji społecznych, szczególnie w obszarach takich jak klimat, energia, środowisko.

KIEDY?
Warsztaty odbędą się w dwóch terminach:
30.11 (wtorek), godz. 16:00-20:00
07.12 (wtorek), godz. 16:00-20:00

ZAPISZ SIĘ: https://forms.office.com/r/mF7xWqhyU2

Na podany w formularzu adres e-mail prześlemy Ci wszystkie informacje potrzebne do wzięcia udziału w szkoleniu

Uczestnicy i uczestniczki otrzymają imienny CERTYFIKAT uczestnictwa w wersji elektronicznej.

UWAGA Ze względu na warsztatowy charakter spotkania liczba miejsc jest ograniczona.


Sama metoda jest podzielona na etapy:
1. Empatyzacja - kluczowe jest tu tzw. wejście w buty użytkownika i zrozumienie jego motywacji, potrzeb, problemów mających wpływ na jego zachowanie i decyzje.
2. Definiowanie problemu - tutaj następuje właściwe definiowanie problemu.
3. Generowanie pomysłów - na tym etapie zespół koncentruje się na wygenerowaniu jak największej liczby rozwiązań.
4. Budowanie prototypów - bazując na wypracowanych pomysłach, zespół stara się zbudować, przy pomocy prostych materiałów (blok rysunkowy, kartoniki, gazety, pisaki, klej) prototypy. Nie chodzi tu o skomplikowane modele, lecz o zaprezentowanie pomysłu i zebranie opinii.


Warsztaty poprowadzi pani Agnieszka Mikos - z wykształcenia ekonomistka, z pasji obserwator zachowań ludzkich w środowisku wielokulturowym. Posiada szerokie doświadczenie jako specjalistka w dziedzinie Zarządzania Designem, jak również w pracy w międzynarodowym środowisku, zarówno jeśli chodzi o zespół, jak i klientów. Agnieszka jest moderatorem Design Thinking (Myślenie Projektowe), ukończyła kurs User Experience Design w krakowskiej Szkole Grafiki Komputerowej. Jest założycielką przestrzeni kreatywnej na Krakowskim Podgórzu - Kreatywni Na Swoim, gdzie organizuje wydarzenia pomagające łączyć środowisko biznesu z branżą kreatywną.


Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

#IPP #InstytutPolitykPublicznych #EkoNarady

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.