Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zacząć zbierać pieniądze dla swojej NGO? Kup kurs online i dowiedz się jak to robić!

Reklama
Cała Polska

Jutro, 18:00 - 19:00

29 listopada 2021

Bezpłatne

Fundacja „Rozwój TAK – Odkrywki NIE” oraz „Odpowiedzialny Inwestor” serdecznie zapraszają do udziału w webinarze „Ubezpieczyciele, banki a klimat. W jaki sposób instytucje finansowe napędzają katastrofę klimatyczną?”

Reklama

COP26 w Glasgow to nie tylko międzyrządowe rozmowy na wysokim szczeblu, to także okazja, by skonfrontować deklarowane cele sektora finansowego w zakresie zrównoważonego rozwoju z realnymi działaniami ubezpieczycieli i banków. Opublikowany 3 listopada raport SCORECARD 2021 zestawia i ocenia działania największych na świecie firm ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych wobec sektora paliw kopalnych.

Podczas godzinnego webinarium 29 listopada omówimy sposoby, w jakie instytucje sektora finansowego wciąż wspierają paliwa kopalne, w szczególności sektor węglowy. Zaprezentujemy wyniki najnowszych zestawień oceniających zgodność polityk i działań instytucji finansowych z celami klimatycznymi. Krytycznej analizie poddamy klimatyczne polityki polskich banków i towarzystw ubezpieczeniowych.

Jak się zapisać?

Jeżeli chcesz wziąć udział w webinarze, wypełnij formularz dostępny pod tym linkiem

Webinar odbędzie się na platformie ZOOM. Link zostanie przesłany uczestnikom po rejestracji. Udział w webinarze jest bezpłatny. 

Więcej informacji o wydarzeniu: 

 1. https://rt-on.pl/wiadomosci/item/613-ubezpieczyciele-banki-a-klimat-w-jaki-sposob-instytucje-finansowe-napedzaja-katastrofe-klimatyczna
 2. https://www.facebook.com/events/1008687136363584?ref=newsfeed

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  29 listopada 2021, 15:00
 • Początek wydarzenia:
  Jutro, 18:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  Jutro, 19:00
 • Organizator:
  Fundacja "Rozwój Tak - Odkrywki Nie"
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.