Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zacząć zbierać pieniądze dla swojej NGO? Kup kurs online i dowiedz się jak to robić!

Fundraising, czyli o finansowaniu działań społecznych [szkolenie] ↗️

Reklama
Cała Polska

Dziś, 17:00 - 18:00

29 listopada 2021

Bezpłatne

Czy wiesz skąd i jak czerpać finansowanie na realizację swojej działalności statutowej lub dobroczynnej? Poznaj możliwości pozyskiwania funduszy w trzecim sektorze już 29 listopada o godz. 17:00 podczas spotkania online prowadzonego przez Mobilnych Doradców programu Sektor 3.0.

Reklama

Szkolenie zostanie poświęcone przeglądowi najpopularniejszych źrodeł przychodów organizacji pozarządowych. W trakcie spotkania trenerzy opowiedzą o narzędziach skutecznego fundraisera. Uczestnicy dowiedzą się, o jakie dotacje mogą ubiegać się organizacje zarówno ze środków publicznych, jak i prywatnych. Podjęta zostanie również refleksja nad możliwościami finansowania społecznościowego i nie tylko. W ramach szkolenia zaprezentowany zostanie przegląd portali, wtyczek i narzędzi do zbierania środków.

Spotkanie realizowane jest na platformie Zoom. Udział w nim jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji. 
Zapisz się na szkolenie!

Prowadzący 

🙋‍♀️ Agnieszka Wargowska-Dudek: Menadżerka kultury z doświadczeniem w instytucjach samorządowych i organizacjach pozarządowych. Koordynatorka Mobilnych Doradców z woj. małopolskiego i śląskiego Sektora 3-0, spec. ds. pozyskiwania funduszy ze środków zewnętrznych, animatorka, pedagożka tańca i choreografka.Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (Zarządzanie dla twórców i animatorów kultury), Uniwersytetu Śląskiego (Etnologia i Nauka o Edukacji) oraz instruktorskiego kursu kwalifikacyjnego z dziedziny tańca ludowego przy Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Centrum Animacji Kultury. Członkini Rady przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego (do roku 2015)  oraz Małopolskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego (do roku 2013). Od 2008 roku prezeska i założycielka Fundacji ARTS realizuje projekty sieciujące, międzysektorowe, międzynarodowe i badawcze.

🙋‍♂️ Jacek Piwowarski: Sołtys z blogiem (soltyswsi.pl), absolwent Programu Liderzy PAFW (VIII edycja), od 2004 roku działa w organizacjach pozarządowych. Sołtys Roku 2017 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów i Gazetę Sołecką. Entuzjasta dziedzictwa swojej wsi i propagator historii lokalnej. Zafascynowany nowymi technologiami w społecznej służbie jako Mobilny Doradca Sektora 3.0. W Stowarzyszeniu Dolina Kacanki zajmuję się głównie fundraisingiem, tworzeniem i prowadzeniem projektów, promocją oraz komunikacją.  Pracuje jako animator w Rzeszowskim Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.