Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zacząć zbierać pieniądze dla swojej NGO? Kup kurs online i dowiedz się jak to robić!

[Webinar] Gwizdek na psy, czyli jak zrobić podcast organizacji społecznej

Reklama
Cała Polska

W czwartek, 20:00 - 21:00

2 grudnia 2021

Bezpłatne

W domu, na spacerze, w autobusie... 9 milionów Polaków słucha podcastów. W tym świecie każdy znajdzie coś dla siebie. A czy organizacja społeczna może tam skutecznie zaistnieć?

Reklama

Zapraszamy na spotkanie z zawodowym podcasterem, Radkiem Budnickim. Dowiesz się dlaczego każdy może być gwizdkiem na psy, a wspólnie zastanowimy się nad różnymi formami zaistnienia organizacji w podcastowym świecie.

Radosław Budnicki pochodzi z Białegostoku. Przez wiele lat pracował jako dyrektor zarządzający w spółkach branży finansowej, fitness oraz nieruchomości komercyjnych. Kiedy na zegarze wybiła 40-stka postanowił rzucić pracę dla innych i stworzył własny projekt. Od 5 lat prowadzi rozmowy w autorskim podcaście o tematyce rozwoju osobistego pod nazwą Lepiej Teraz.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  W czwartek, 20:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  W czwartek, 21:00
 • Organizator:
  Fundacja Fanimani
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.