Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama

Katowice, Polska

W środę, 00:00

26 stycznia 2022, 00:00 - 18 grudnia 2022, 23:59

Płatne

Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca do nabycia kompetencji do prowadzenia warsztatów i grupowych treningów psychologicznych polecamy najstarszą na Śląsku szkołę trenerów posiadającą rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego: Śląską Szkołę Trenerów Marii John-Borys.

Reklama

Zapraszamy do rozwijania swoich umiejętności trenerskich w najstarszej szkole trenerów na Śląsku posiadającej rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Zawartość merytoryczna i liczba godzin szkolenia spełniają standardy wymagane przy ubieganiu się o I-szy stopień rekomendacji trenera warsztatu umiejętności psychospołecznych PTP. 

Aktualnie trwa nabór na edycję 2022. 

Do udziału w Szkole zapraszamy osoby, które chcą się rozwijać i nabyć umiejętności pracy z grupami. Projekt jest adresowany do osób, które stają przed wyzwaniem pracy z różnego rodzaju grupami, są zainteresowane doskonaleniem umiejętności interpersonalnych i lepszym rozumieniem siebie w kontakcie z ludźmi.

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW WYNIKAJĄCE Z UDZIAŁU W SZKOLE.

OSOBISTE :

doświadczenie uczestnictwa w grupie, emocji przeżywanych w przebiegu rozwoju procesu grupowego, korzystania z informacji zwrotnych pogłębiających rozumienie sytuacji interpersonalnych.

W ZAKRESIE WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI :

 • rozumienie procesu grupowego i umiejętność wykorzystania tej wiedzy w pracy z grupami;
 • doskonalenie wiedzy i umiejętności z zakresu prowadzenia warsztatów, treningu interpersonalnego i grup wspierających rozwój osobisty
 • uwrażliwienie na etyczne aspekty w prowadzeniu grup.

Nasi trenerzy posiadają ponad 20 lat doświadczenia w kształceniu kompetencji do prowadzenia warsztatów i grupowych treningów psychologicznych. 

Program Szkoły posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują dyplomy na drukach firmowych PTP.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Początek wydarzenia:
  W środę, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  18 grudnia 2022, 23:59
 • Miejsce:
  Katowice, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Pomocy Dzieciom "Ulica"
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.