Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Game Changers Academy Master of Business Change - Stypendium w programie rozwojowym - Aplikuj!

Reklama
moduły stacjonarne w Warszawie + moduły online

Warszawa, Polska

18 lutego 2022, 00:00

18 lutego 2022, 00:00 - 1 marca 2023, 23:59

Bezpłatne

Jeśli jesteście organizacją, która pracuje nad ważnym społecznie projektem i szuka sposobów, żeby wyskalować zasięg projektu, chce rozszerzyć wpływ społeczny swoich działań, szerzej docierać do interesariuszy, zgłoście się po strategiczne wsparcie Game Changers Academy Master of Business Change!

Reklama

Jak mówią twórcy Game Changers Academy „Stworzyliśmy Game Changers Academy by inspirować i wspierać tych, od których zależy sukces transformacji. Tych, którzy są nośnikami zmian w firmie i którzy nie tylko są otwarci na inspiracje z zewnątrz swojej firmy, ale również mają motywację, aby to ich projekty znalazły się wśród tych, które zostaną skutecznie przeprowadzone, którzy chcą zdobyć nowe narzędzia pomagające w przeprowadzaniu zmian i lepiej poznać siebie. Tak, żeby zmaksymalizować szansę na sukces.”

Kogo szukamy?
Ogólnopolskich NGO i instytucji publicznych, innowacyjnych organizacji, które działając w obszarze zrównoważonego rozwoju, ekologii lub ochrony środowiska nie boją się działać inaczej, wbrew utartym schematom, pod prąd.

Co oferujemy
Stypendium zapewniające udział liderki_a i wybranych przez nią_niego osób w rocznym programie liderskim, w formule mieszanej, część modułów online, część stacjonarnie.
Program trwa od lutego 2022 r. do marca 2023 r.

Udział w programie to:

 • 2 miejsca w 10 modułach tematycznych
 • 2 dodatkowe spotkania dla liderek_ów
 • Roczne wsparcie dla organizacji w realizacji projektu, jego wyskalowania, zaplanowania, rozwoju. Kompetencje liderów z biznesu wykorzystamy w Waszej sprawie!
 • 2 sesje mentoringowe dla lidera z Organizacji
 • Warsztaty na rzecz Waszej Organizacji oraz dla Waszej Organizacji.
 • Rozwój 10 kluczowych kompetencji – dla Liderki_a z Waszej organizacji i osób jej_jemu towarzyszących podczas kolejnych modułów Programu.
 • Zestaw praktycznych narzędzi.
 • Rozszerzanie i budowanie sieci kontaktów

Czego oczekujemy:
Gotowości do współpracy z innymi uczestnikami Programu przy przygotowaniu projektu na rzecz Waszej Organizacji, pozwalającego na wyskalowanie jej działania bądź wprowadzenia innowacji lub nowego projektu do oferty Waszej Organizacji.

Przebieg wyboru Organizacji

 1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego przez Liderkę/Lidera z NGO do 17 lutego 2022 r.
  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY https://bit.ly/gca5ngo
 2. rozmowy rekrutacyjne z przedstawicielami_kami wybranych Organizacji 21 – 22 lutego 2022 r.
 3. wyłonienie Organizacji uczestniczącej w V edycji Game Changers Academy Master of Business Change 23 lutego2022 r.

*terminy mogą ulec zmianom adekwatnie do terminu startu V edycji Game Changers Academy. Jeśli miałoby to nastąpić, niezwłocznie poinformujemy o tym wszystkich aplikujących. Więcej o Programie wraz z terminami kolejnych modułów na www.gamechangersacademy.eu

Zapraszamy do kontaktu mailowego e.fabisiewicz@gamechangersacademy.eu lub telefonicznego pod numerem 606 979 818.

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.