Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Cała Polska

1 lutego 2022, 00:00

1 lutego 2022, 00:00 - 7 lutego 2022, 23:59

Bezpłatne

Międzynarodowe szkolenie dla liderów i pracowników młodzieżowych organizowane w ramach programu Erasmus+, dotyczące metod pozyskiwania środków na działalność organizacji pozarządowych.

Autor/źródło: fot. www.sxc.hu
Reklama

Zapraszamy do wyjazdu na szkolenie „E-fundraising„, podczas którego dowiesz się jak przygotować i wprowadzić w życie plan fundraisingowy dla swojej organizacji. Szkolenie prowadzone będzie metodami warsztatowymi, będą miały miejsce wymiany dobrych praktyk oraz spotkania z ekspertami. Spotkanie odbędzie się od 1 do 7 lutego 2022 w Craiovej (Rumunia).
Koszty związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem i samym szkoleniem są pokrywane przez organizatora. Koszty podróży są zwracane uczestnikom na podstawie biletów oraz faktur(do 275 euro).
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy: uskrzydlamy@amorki.pl

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  1 lutego 2022, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  7 lutego 2022, 23:59
 • Organizator:
  Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży "Uskrzydlamy"
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.