Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Cała Polska

W środę, 10:00 - 15:30

26 stycznia 2022

Bezpłatne

Zapraszamy na Stałą Konferencję ds. Europejskich – już 26 stycznia (środa), w tym roku pod hasłem Demokracja to partycypacja.

Reklama

Planujemy m.in.:
panele dyskusyjne nt. monitoringu funduszy europejskich, włączenie NGOs w kształtowanie polityk publicznych, najbliższych wyzwań w związku z obecnością Polski w UE
 Święto partycypacji – wręczenie nagrody European Civic Forum dla OFOP i Stoczni za organizację procesu wysłuchań publicznych dot. KPO i polityki spójności oraz podziękowania dla wszystkich zaangażowanych;
Partnerstwo w praktyce. Raport Sieci OFOP ds. partnerstwa i funduszy europejskich v. 1.0, czyli przegląd procesu przygotowawczego polityki spójności na lata 2021-2027 w Polsce w kontekście spełnienia zasady partnerstwa poprzez włączenie społeczeństwa obywatelskiego.

Konferencja odbędzie się w godz. 10:00-15:30, w formie hybrydowej: stacjonarnie (Marzyciele i Rzemieślnicy, ul. Bracka 25, Warszawa) i online (transmisja na Facebooku, stronie i kanale YouTube OFOP).

Aby WZIĄĆ UDZIAŁ wystarczy wypełnić Formularz zgłoszeniowy

Organizator: Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Honorowy Patronat: Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce

Wsparcie finansowe: Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności

Portal organizacji pozarządowych ngo.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  W środę, 10:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  W środę, 15:30
 • Organizator:
  Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych OFOP
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.