Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Cała Polska

Jutro, 17:00

24 stycznia 2022, 17:00 - 25 stycznia 2022, 23:59

Bezpłatne

Jak rozpoznać kto jest Beneficjentem Rzeczywistym w fundacji i stowarzyszeniu, a kto w spółdzielni socjalnej lub spółce non for profit? Jak interpretować art.2 ust.2 ustawy? Zapisz się na webinar, a wątpliwości rozwieje nasza Radczyni prawna!

Reklama

W wyniku nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu obowiązek zgłoszenia w Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych dotyczy również podmiotów ekonomii społecznej. Jak rozpoznać kto jest Beneficjentem Rzeczywistym w fundacji i stowarzyszeniu, a kto w spółdzielni socjalnej lub spółce non for profit? Jak interpretować art.2 ust.2 ustawy? Zapisz się na webinar, a wątpliwości rozwieje nasza Radczyni prawna!

Prowadząca: Adrianna Kowalska – Kluczowa doradczyni biznesowa w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w Szczecinie. Prowadzi szkolenia z zakresu działalności podmiotów ekonomii społecznej oraz przedsiębiorstw społecznych. Specjalizuje się w cywilnym prawie procesowym oraz obsłudze prawnej podmiotów ekonomii społecznej, czyli m.in. fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, spółek z o.o. non-profit.

Dla kogo: pełnoletni mieszkańcy m. Szczecin, m. Świnoujście, pow. kamieńskiego, pow. goleniowskiego, pow. polickiego lub pow. gryfickiego – przedstawiciele fundacji, stowarzyszeń, spółek non for profit lub spółdzielni socjalnych

Forma: webinar odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM

TERMINY

„Test Beneficjenta Rzeczywistego” – spotkanie dla przedstawicieli fundacji i stowarzyszeń

Kiedy: 24 stycznia 2022, godz. 17.00 – 19.00

Termin nadsyłania zgłoszeń: 21.01.2022, godz. 15.00.

„Test Beneficjenta Rzeczywistego” – spotkanie dla przedstawicieli spółdzielni socjalnych i spółek non for profit

Kiedy: 25 stycznia 2022, godz. 12.00 – 14.00

Termin nadsyłania zgłoszeń: 24.01.2022 r., godz. 12.00.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  Jutro, 17:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  We wtorek, 23:59
 • Organizator:
  Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Szczecinie
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.