Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Dzięki temu wydarzeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!
Cała Polska

za 9 dni

1 lutego 2022, 18:00

Bezpłatne

Zapraszamy na dyskusję w formie online na temat tego, jakie korzyści mogą uzyskać firmy dzięki współpracy z trzecim sektorem, czyli organizacjami pozarządowymi (NGO).

Uczestniczki dyskusji podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z taką współpracą z perspektywy zarówno firmy, jak i organizacji pozarządowej. Wspólnie postarają się także odpowiedzieć na poniższe pytania:

✅ W jaki sposób współpraca z NGO może pozytywnie wpłynąć na budowanie kultury organizacyjnej firmy?

✅ Czego w pracy poszukują pracownicy młodego pokolenia i jaki udział mogą mieć w tym organizacje pozarządowe?

✅ Jaką wiedzę można czerpać z trzeciego sektora?

✅ Dlaczego współpraca z organizacją pozarządową może być inspirująca?

Webinar odbędzie się 1 lutego 2022 roku na platformie ClickMeeting z transmisją na kanale YouTube Fundacji Uniwersytet Dzieci.

W panelu dyskusyjnym wezmą udział:

Dobrosława Gogłoza - założycielka stowarzyszenia Otwarte Klatki. Ma wiele lat doświadczenia w budowaniu strategii organizacji i kampanii komunikacyjnych, tworzeniu misji i wizji oraz efektywnych struktur organizacyjnych. Aktualnie związana z Pomagam.pl.

Ewa Krupka - od ponad 10 lat aktywna w obszarze CSR. We wrocławskim oddziale Credit Suisse pracuje od 2014, odpowiada za realizację programów grantowych Credit Suisse EMEA Foundation oraz koordynuje programy zaangażowania pracowniczego.

Anna Grąbczewska - współzałożycielka i prezes Fundacji Uniwersytet Dzieci, która od 2007 roku rozwija potencjał tysięcy polskich dzieci, tak, by korzystając ze swojej wiedzy i talentów, rozumiały świat, w którym żyją i potrafiły w nim działać.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  1 lutego 2022, 18:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  1 lutego 2022, 19:00
 • Miejsce:
  ClickMeeting i YouTube
  Formularz rejestracji
 • Organizator:
  Fundacja Uniwersytet Dzieci
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.