Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szkolenie dla nauczycieli szkół podstawowych-Alternatywne metody nauczania w oparciu o ruch i zabawę

Dzięki temu wydarzeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!
Cała Polska

28 lutego 2022, 10:00

28 lutego 2022, 10:00 - 4 marca 2022, 15:00

Bezpłatne

Bezpłatne szkolenie „Zagraj, aby dowiedzieć się więcej - Alternatywne metody edukacji formalnej i nieformalnej w oparciu o ruch i zabawę. Intensywne szkolenie dla nauczycieli.” realizowane w dniach 28.02-04.03.2022 roku w Mielnie.

Fundacja Wspierania Inicjatyw Rozwoju Lokalnego ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Zagraj, aby dowiedzieć się więcej - Alternatywne metody edukacji formalnej i nieformalnej w oparciu o ruch i zabawę. Intensywne szkolenie dla nauczycieli.”, które odbędzie się w dniach 28.02-04.03.2022 roku w Mielnie.

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli (z wyłączeniem nauczycieli wychowania fizycznego, pedagogów szkolnych, logopedów) zatrudnionych w szkołach podstawowych w całej Polsce.

Organizatorzy szkolenia zapewniają nocleg w ośrodku "Od Nowa" (https://cismielno.lzs.pl/) w malowniczym Mielnie, pełne wyżywienie oraz zwrot kosztów dojazdu.

Głównym celem szkolenia jest poszerzenie warsztatu dydaktycznego nauczycieli o nowe, alternatywne formy edukacji formalnej i nieformalnej. Uczestnicy w ramach szkolenia poznają nową, alternatywną metodę nauczania Play to Learn More, w ramach której dzieci uczą się wszystkich przedmiotów opartych na programie nauczania poprzez zabawę, ruch i zmysły w zabawny, żywy i skuteczny sposób.

W plikach znajdą Państwo zaproszenie, na którym znajdują się szczegółowe informacje dotyczące udziału w szkoleniu.

Rekrutacja uczestników szkolenia odbywa się poprzez formularz rekrutacyjny online zamieszczony pod adresem: https://forms.gle/g9yAhqZZ5b19PFLp7 oraz na stronie internetowej www.fwirl.org.pl.

O udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do 31.01.2022r. (włącznie).

Osoby zainteresowane szkoleniem zapraszamy do wydarzenia na Facebooku pod linkiem: https://fb.me/e/24P7YNknW

Projekt realizowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2021-2021 oraz z budżetu państwa w ramach PROGRAMU EDUKACJA.

W razie pytań bądź wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu p. Marta Haase nr tel. 577 707 547, email: biuro@fwirl.org.pl.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  31 stycznia 2022, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  28 lutego 2022, 10:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  4 marca 2022, 15:00
 • Miejsce:
  Mielno
 • Organizator:
  Fundacja Wspierania Inicjatyw Rozwoju Lokalnego
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.