Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zgłoś kandydaturę do nagrody medialnej Amnesty International Pióro Nadziei 2021

Reklama
Cała Polska

13 stycznia 2022, 00:00

13 stycznia 2022, 00:00 - 23 stycznia 2022, 23:59

Bezpłatne

Po raz kolejny przyjrzymy się działalności medialnej, która przełożyła się na pozytywną zmianę w obszarze praw człowieka w 2021 roku. Pióro Nadziei to nagroda dla tych, którzy swoją pracą medialną sprawiają, że prawa człowieka rezonują w przestrzeni publicznej i swoim wysiłkiem zmieniają rzeczywistość na lepszą. Kto powinien otrzymać tegoroczne wyróżnienie? Zgłoś kandydaturę!

Reklama

Do konkursu zgłaszać można kandydatury dziennikarzy, blogerów, pisarzy i innych osób związanych z mediami. Zgłoszenia należy przesyłać poprzez formularz do 23 stycznia 2022 roku do godz. 23:59, w temacie maila wpisując imię i nazwisko zgłaszanej osoby, a w treści wiadomości uzasadnienie. Kandydatury osób mogą być zgłaszane przez osoby indywidualne, redakcje, organizacje pozarządowe lub firmy. Zgłoszenia prosimy przesyłać przez dedykowany formularz.

Kogo chcemy nagrodzić? Jury konkursowe przy ocenie kandydatur weźmie pod uwagę między innymi poruszanie ważnego społecznie tematu, rzetelność i staranność, wpływ na rzeczywistość, oddźwięk medialny i społeczny pracy oraz nowatorskie podejście do przedstawiania tematu/historii.

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji nt. tegorocznej edycji: https://amnesty.org.pl/zgloszenia-do-nagrody-pioro-nadziei-2021-otwarte/

Regulamin konkursu Pióro Nadziei 2021: https://amnesty.org.pl/wp-content/uploads/2022/01/Regulamin_Nagroda-Pi%C3%B3ro-Nadziei-2021.pdf

Więcej informacji o poprzednich edycjach: https://amnesty.org.pl/co-robimy/nagrody-medialna-i-filmowa/

W zeszłym roku statuetkę otrzymała Jagoda Grondecka za“dziennikarstwo zaangażowane, w którym uważność na drugiego człowieka i niestępiona wrażliwość społeczna łączy się z rzetelnością, warsztatem i odwagą. Za dziennikarstwo, które pomaga zrozumieć”.

Kto zasługuje na nagrodę w tym roku? Zgłoś kandydaturę!

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.