Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Powojenna Warszawa na zdjęciach Zbyszka Siemaszki. Pierwszy raz w kolorze

Reklama

Warszawa, Polska

15 stycznia 2022, 12:00

15 stycznia 2022, 12:00 - 4 lutego 2022, 23:59

Bezpłatne

W najbliższą sobotę 15 stycznia o godz. 12, w galerii przy schodach ruchomych prowadzących na Stare Miasto, będzie można podziwiać fotografie powojennej Warszawy. Zdjęcia, wykonane przez legendarnego fotografa Zbyszka Siemaszkę, po raz pierwszy zostaną zaprezentowane w kolorze.

Autor/źródło: Zbyszko Siemaszko
Reklama

Czerwone autobusy, kolorowe elewacje kamienic na rynku Starego Miasta czy jasna fasada Pałacu Kultury i Nauki, to uchwycony przez Siemaszkę obraz Warszawy, który będzie można zobaczyć tak, jak widział go sam fotograf. Wystawę będzie można oglądać na dolnym i górnym poziomie galerii do 4 lutego br. 

Zdjęcia wykorzystane do realizacji wystawy zostały udostępnione przez Narodowe Archiwum Cyfrowe w formie: „Fotografie ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego”. Remastering do 4K plus koloryzacja i retusz by Bogdan Markowicz. Organizatorem wystawy jest Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, współorganizatorem Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego. Partnerami wydarzenia jest AM ART-MEDIA Agencja PR oraz Narodowe Archiwum Cyfrowe. 

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Autor/źródło: Zbyszko Siemaszko

Autor/źródło: Zbyszko Siemaszko

Miniatura
Miniatura

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  15 stycznia 2022, 12:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  4 lutego 2022, 23:59
 • Miejsce:
  Warszawa, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Im. XBW Ignacego Krasickiego

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.