Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Ochotnicy warszawscy – ankieta badająca potrzeby szkoleniowo-edukacyjne warszawskich wolontariuszy

Reklama

Warszawa, Polska

14 stycznia 2022, 00:00

14 stycznia 2022, 00:00 - 28 stycznia 2022, 23:59

Bezpłatne

Wraz z początkiem 2022 roku zespół Ochotników Warszawskich rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu Miejskiej Oferty Szkoleniowo-Edukacyjnej. W tym celu została przygotowana ankieta badająca potrzeby szkoleniowe skierowana do wolontariuszy w Warszawie. Wypełnienie ankiety zajmuje około 3-5 minut.

Reklama

Ankieta skierowana jest do wszystkich osób zaangażowanych w działania wolontariackie w i na rzecz Miasta Stołecznego i jego mieszkańców. Można wybrać najciekawsze tematy spośród 30 propozycji, a także zaproponować własne tematy. Wśród propozycji tematu znajdują się tematy szkoleń dotyczących social mediów, storytellingu, zdrowia psychicznego i wielu innych.

Wyniki ankiet pozwolą na dostosowanie tematyki warsztatów do potrzeb ich uczestników i uczestniczek w sezonie wiosenno-letnim. Na kolejne szkolenia serdecznie zapraszamy warszawskich wolontariuszy i wolontariuszki!

Wypełnij ankietę! Masz czas do 28 stycznia.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  14 stycznia 2022, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  W piątek, 23:59
 • Miejsce:
  Warszawa, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Szkoła Liderów

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.