Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Cała Polska

29 kwietnia 2022, 00:00

29 kwietnia 2022, 00:00 - 8 maja 2022, 23:59

Bezpłatne

Krosno Odrzańskie dołącza do akcji Akcja Czysta Odra, zostając regionalnym koordynatorem akcji na odcinku od Nowej Soli do Słubic. Mieszkańcy, organizacje, sołectwa, gminy, firmy, szkoły... z miejscowości oraz z dopływów Odry na tym terenie, czyli np: Nowa Sól, Zielona Góra, Cigacice, Sulechów, Nietkowice, Krosno Odrzańskie, Gubin, Słubice i Frankfurt n/O mogą zgłaszać swoje akcje, wysyłając email do: w.kliszewski@kpwk-krosnoodrzanskie.pl .

#AkcjaCzystaOdra

#AkcjaCzystaOdra

Autor/źródło: Dominik Dobrowolski
Reklama

Krosno Odrzańskie KPWK dołącza do akcji Akcja Czysta Odra , zostając regionalnym koordynatorem akcji na odcinku od Nowej Soli do Słubic. Mieszkańcy, organizacje, sołectwa, gminy, firmy, szkoły… z nadodrzańskich miejscowości oraz z dopływów Odry na tym terenie, czyli np: Nowa Sól, Zielona Góra, Cigacice, Sulechów, Nietkowice, Krosno Odrzańskie, Gubin, Słubice i Frankfurt n/O mogą zgłaszać swoje akcje, wysyłając email do: w.kliszewski@kpwk-krosnoodrzanskie.pl . Przypominam, że Akcję Czysta Odra organizujemy w dniach od 29 kwietnia do 8 maja i mogą w niej wziąć wszyscy chętni od źródeł Odry (i jej wszystkich dopływów!!!) w Czechach po Zalew Szczeciński i ujście Świny i Dziwny do Bałtyku.

Pomysłodawca i głównym organizatorem akcji jest ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski. Mecenasami akcji są bank Credit Agricole Bank Polska i EFL - Wiedza i Biznes organizatorzy ekologicznej kampanii #MniejPlastiku.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  29 kwietnia 2022, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  8 maja 2022, 23:59
 • Organizator:
  Dominik Dobrowolski
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.