Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

Reklama
Muzeum Śląskie

Katowice, Polska

19 lutego 2022, 00:00

19 lutego 2022, 00:00 - 18 grudnia 2022, 23:59

Bezpłatne

Prawie 300 godzin lekcyjnych wykładów i ćwiczeń, cenieni prowadzący, 14 bloków tematycznych i 16 weekendowych spotkań zaplanowanych w Muzeum Śląskim. Chcesz skorzystać bezpłatnie? Aplikuj na jedno z 25 miejsc.

Reklama

Śląskie Centrum Liderów to propozycja dla osób pomiędzy 18 a 25 rokiem życia, zainteresowanych działalnością społeczną, charytatywną lub polityczną. Zajęcia rozpoczną się w marcu 2022 roku i potrwają do grudnia.

– Będziemy się spotykać przez dwa weekendy w każdym miesiącu. W lipcu i sierpniu planujemy przerwę. Na szkolenia trzeba zarezerwować trzy godziny w piątek (17.00-20.00) oraz soboty i niedziele od godz. 9.00 do 17.00. Zapewniamy ciekawe materiały, lunch i aromatyczną kawę, a w uzasadnionych sytuacjach nocleg – informuje Magda Wilczak, dyrektor Śląskiego Centrum Liderów. 

Szkolenia koncentrują się między innymi na budowaniu relacji, zarządzaniu sobą i budowaniu odporności psychicznej, kampaniach społecznych, marketingu politycznym, tworzeniu modeli biznesowych czy negocjacjach.

Uczestnicy projektu nauczą się jak angażować ludzi i budować społeczność w myśl wartości i obranych celów. Poznają narzędzia ułatwiające przekuwanie pomysłów w skuteczne działania. Zrozumieją, jak funkcjonuje organizacja i jak budować partnerstwo, aby rozwiązywać konkretne problemy. Nauczą się rozmawiać z zespołem, partnerami i oponentami. A na koniec otrzymają wyniki badania swoich kompetencji.

Spotkania poprowadzą wykładowcy na kierunkach MBA, wykładowcy akademiccy oraz cenieni praktycy biznesu i trenerzy. 

Organizatorami Śląskiego Centrum Liderów są Stowarzyszenie Pokolenie oraz Muzeum Śląskie w Katowicach.

Jak bezpłatnie dołączyć do Śląskiego Centrum Liderów?

1.       Poproś osoby ze środowiska, w którym działasz o list polecający.

2.       Wypełnij kwestionariusz na stronie slaskiecentrumliderow.pl Podasz w nim dane kontaktowe oraz krótko przestawisz czym się zajmujesz i co chcesz osiągnąć.

3.       Poczekaj na kontakt od organizatorów.

4.       Weź udział w rozmowie kwalifikacyjnej (9-11 lutego).

5.       Najpóźniej do 14 lutego otrzymasz informację o zakwalifikowaniu się do programu.

Szczegółowe informacje: https://slaskiecentrumliderow.pl/

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  11 lutego 2022, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  19 lutego 2022, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  18 grudnia 2022, 23:59
 • Miejsce:
  Muzeum Śląskie
  Katowice, Polska
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Pokolenie
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.