Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

WoloLAB - ostatnia edycja programy mentorskiego wsparcia dla NGO

Reklama
Cała Polska

9 marca 2022, 09:00

9 marca 2022, 09:00 - 31 maja 2022, 23:59

Bezpłatne

Wystartowała trzecia - a zarazem ostatnia - edycja "WoloLAB"! To ostatnia szansa, by zgłosić się do projektu i pod okiem mentorów z Fundacji Warsztat Innowacji Społecznych udoskonalić działania związane z wolontariatem.

Reklama

➡Aktywnie działasz w NGO, które adresuje swoje projekty do ludzi młodych? 
➡Włączasz młodych w swoje działania jako wolontariuszy)? 
➡Interesują Cię nowatorskie metody pracy? 
➡Chciałbyś lepiej poznać metodę Design Thinking? 
Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, zgłoś swój zespół! 

Dlaczego❓ 
Poszukujemy 4 zespołów, reprezentujących organizacje pozarządowe, które pracując nad ulepszaniem swojej oferty, dowiedzą się czym jest Design Thinking i przetestują tę metodę w praktyce. 

⌚KIEDY: Startujemy 9 marca - później każdy zespół weźmie udział jeszcze w 4 spotkaniach warsztatowych w terminach uzgodnionych z mentorami (koniec projektu zaplanowano na przełom marca/kwietnia). 
🏡GDZIE: Wszystkie spotkania warsztatowe odbędą się zdalnie. Organizacje z Krakowa i okolic będą mogły pracować z mentorami stacjonarnie. 
👨‍👧‍👧DLA KOGO: Program jest skierowany do NGO, które realizują projekty adresowane do młodych osób. Każda organizacja powinna wytypować do udziału w projekcie zespół liczący od 3 do 6 osób. 
⌛CZAS NA ZGŁOSZENIA: 28 lutego 2022. 

➡Nie czekaj! Zgłoś się już teraz! Aplikacje rozpatrujemy na bieżąco do wyczerpania wolnych miejsc ➡ https://wololab.org/ 

 • - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
  Projekt jest realizowany przez Warsztat Innowacji Społecznych, dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  28 lutego 2022, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  9 marca 2022, 09:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  We wtorek, 23:59
 • Organizator:
  Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.