Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Oglądaj najlepsze filmy dokumentalne sezonu na 20. festiwalu objazdowym WATCH DOCS! [patronat ngo.pl]

Reklama
Cała Polska

21 marca 2022, 17:00

21 marca 2022, 17:00 - 30 listopada 2022, 22:00

Bezpłatne

Co roku po warszawskiej międzynarodowej odsłonie festiwal filmowy WATCH DOCS. Prawa człowieka w filmie rusza w Polskę. Sprawdź, czy odwiedzi także Twoją miejscowość!

Reklama

Festiwal objazdowy, który powstał i rozwija się wyłącznie w wyniku inicjatyw oddolnych co roku odwiedza ponad 30 miejscowości. Partnerzy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka – współorganizatorzy festiwalu objazdowego w poszczególnych miastach – wybierają filmy z repertuaru ostatniej edycji warszawskiego MFF WATCH DOCS. Opracowują też własny program imprez towarzyszących, takich jak spotkania z ekspertami, dyskusje panelowe, fora organizacji pozarządowych, wystawy fotografii, koncerty czy spektakle.

Wstęp na wszystkie projekcje filmowe i imprezy towarzyszące jest bezpłatny.

W wiosenna odsłona festiwalu:

Mińsk Mazowiecki – 1- 3 kwietnia 2022

Lublin – 31 marca – 3 kwietnia 2022

Bielsko-Biała – comiesięczne pokazy zapowiadające festiwal

Toruń – 21 – 23 marca 2022

Zielona Góra i Nowa Sól - 20 maja - 24 czerwca 2022

Sprawdź wszystkie festiwalowe miasta tutaj!

organizator: Helsińska Fundacja Praw Człowieka

współorganizatorzy lokalni z całej Polski

współfinansowanie: Unia Europejska, Miasto Stołeczne Warszawa, Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG, Ambasada Królestwa Niderlandów, Open Society Foundations

partner festiwalu: Naczelna Rada Adwokacka, Rainbow

patroni medialni: OKO.press, ngo.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie organizatorzy. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu.

Wsparcie obejmuje wybrane działania Festiwalu Objazdowego w ramach projektu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka „Monitoring systemu ochrony praw człowieka w Polsce”. Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Portal organizacji pozarządowych ngo.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.
oficjalna identyfikacja festiwalu objazdowego WATCH DOCS 2022

oficjalna identyfikacja festiwalu objazdowego WATCH DOCS 2022

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  21 marca 2022, 17:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  30 listopada 2022, 22:00
 • Organizator:
  Helsińska Fundacja Praw Człowieka
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.