Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak zapewnić niezależne finansowanie Twojej fundacji, stowarzyszeniu? Kurs online i poradnik PDF czeka na Ciebie. Kup pakiet o fundraisingu w NGO

Dobry wolontariat krok po kroku – budowa i rozwój wolontariatu w organizacjach pozarządowych

Reklama
Cała Polska

4 kwietnia 2022, 00:00

4 kwietnia 2022, 00:00 - 30 grudnia 2022, 23:59

Bezpłatne

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu zaprasza do udziału w projekcie „Dobry wolontariat krok po kroku – budowa i rozwój wolontariatu w organizacjach pozarządowych”. Rozpoczynamy szkolenia online dla przedstawicieli NGO-sów z całej Polski, edycja 2022 r.

Reklama

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu zaprasza do udziału w projekcie „Dobry wolontariat krok po kroku – budowa i rozwój wolontariatu w organizacjach pozarządowych”. Rozpoczynamy szkolenia online dla przedstawicieli NGO-sów z całej Polski, edycja 2022 r.

Podczas cyklu bezpłatnych szkoleń porozmawiamy o tym, jak krok po kroku zaplanować i wdrożyć dobry wolontariat w organizacji pozarządowej, przeszkolić zespół, zrekrutować wolontariuszy i współpracować z nimi.

Do udziału w projekcie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z całej Polski. Zachęcamy do zapisów zarówno koordynatorów wolontariatu, jak i inne osoby współpracujące z wolontariuszami oraz kadrę zarządzającą.

Nasz cykl szkoleniowy obejmuje następujące tematy:
1) formalnoprawne aspekty wolontariatu w organizacji pozarządowej, 13.04.2022, godz. 10.00-14.00;

2) praktyka planowania i wprowadzania wolontariatu w organizacji pozarządowej, 25.04.2022, godz. 10.00-15.00;

3) współpraca z wolontariuszami – szkolenie relacyjne dla koordynatorów wolontariatu, 30.05.2022, godz. 10.00-15.00;

Oprócz szkoleń proponujemy również poradnictwo: możliwość umówienia się na indywidualną, pogłębioną rozmowę o zagadnieniach dotyczących wolontariatu, które najbardziej Państwa nurtują i w których potrzebują Państwo wsparcia. W ramach poradnictwa będziemy dążyć do wypracowania bądź aktualizacji programu współpracy organizacji z wolontariuszami.

Zapraszamy również do skorzystania z audytu: okazji do zewnętrznego spojrzenia na program wolontariatu w organizacji i przygotowania rekomendacji do dalszych działań.

ZAPISY ODBYWAJĄ SIĘ PRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

WAŻNE: zgłaszając się do projektu, zobowiązują się Państwo do wzięcia udziału w całym cyklu obejmującym cztery szkolenia oraz poradnictwo.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym OPISEM SZKOLEŃ oraz REGULAMINEM PROJEKTU
Więcej informacji na naszej stronie internetowej

Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  4 kwietnia 2022, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  30 grudnia 2022, 23:59
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.