Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

FWW zaprasza na bezpłatny warsztat „Nowi mieszkańcy w naszych wsiach i miasteczkach”

Reklama
Cała Polska

19 kwietnia 2022, 00:00

19 kwietnia 2022, 00:00 - 31 maja 2022, 23:59

Bezpłatne

FUNDACJA WSPOMAGANIA WSI ogłasza nabór na bezpłatny warsztat pn.: „Nowi mieszkańcy w naszych wsiach i miasteczkach. O tym jak w sposób bezpieczny dla obu stron przyjąć osoby przybywające z Ukrainy.” Warsztat skierowany jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych i rad sołeckich, działających we wsiach i miasteczkach do 6000 mieszkańców. Zajęcia odbędą się w dniach: 10-12 czerwca 2022 r. w Łowiczu.

Reklama

Zapraszamy do udziału w warsztacie, którego celem jest podniesienie wiedzy i umiejętności uczestników w obszarze wspierania innych z poszanowaniem potrzeb tych osób, zrozumieniem różnic wynikających z ich kultury i doświadczeń, z dbałością o własne możliwości i zasoby.

Podczas spotkania wspólnie zastanowimy się nad tym jak budować trwały kontakt z nowymi i dotychczasowymi mieszkańcami mimo różnic wynikających z kultury, doświadczeń oraz przeżyć. Jak dbać o własne siły i emocje tak by nie „zatracić się” w pomaganiu.

Więcej informacji organizacyjnych oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Fundacji Wspomagania Wsi https://fundacjawspomaganiawsi.pl/nowi-mieszkancy-w-naszych-wsiach-i-miasteczkach/

Zapraszamy.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela:

Monika Słotwińska-Łychota

Fundacja Wspomagania Wsi

ul. Bellottiego 1

01-022 Warszawa

e-mail: mslotwinskalychota@fww.pl

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  15 maja 2022, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  19 kwietnia 2022, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  We wtorek, 23:59
 • Miejsce:
  Łowicz, Hotel Eco
  http://www.hotel-eco.pl/pl/
 • Organizator:
  Fundacja Wspomagania Wsi
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.