Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

Reklama
Cała Polska

7 czerwca 2022, 09:30

7 czerwca 2022, 09:30 - 9 czerwca 2022, 18:00

Płatne

Podczas trzech dni BARDZO intensywnej pracy poznasz podstawy fundraisingu. Tematy, które przygotowałam, stanowią bazę pracy fundraisera i każdej osoby, która odpowiada za zabezpieczenie finansowe organizacji pozarządowej, instytucji kultury, placówki edukacyjnej, inicjatywy społecznej. UWAGA - ŁAP BONUS - jeśli z Twojej organizacji zapisze się więcej niż jedna osoba (PRZED 24 MAJA) dostaniecie bonus w postaci godzin doradczych

Reklama

Termin: 7 czerwca 2022, 09:30 - 9 czerwca 2022, 18:00

Miejsce: SOPOT, ul. Emilii Plater

(sala szkoleniowa w hotelu EUREKA 50 m od plaży)

Kontakt (pytania, zgłoszenia): czesc@mjjo.pl

Tematy:

narzędzia fundraisingu, czyli na ile sposobów pozyskujemy środki na inicjatywy społeczne

dobór narzędzi fundraisingu do możliwości naszej organizacji

planowanie kampanii fundraisingowej krok po kroku

Międzynarodowa Deklaracja Zasad Etycznych w Fundraisingu

zatrudnianie fundraisera, umowa między fundraiserem a organizacją

trójkąt dramatyczny dr Stephen’a Karpman’a – porozmawiamy o rolach, w które wchodzą często osoby zajmujące się działalnością pomocową

wypalenie zawodowe w pracy w trzecim sektorze i co zrobić, żeby nie zwariować

motywacja do pracy w działalności społecznej

podstawy autoprezentacji i prezentacji

Podczas zajęć gościnnie wystąpi (połączy się z nami online) jeszcze jedna fundraiserka praktyk. Podzieli się z uczestnikami doświadczeniem w zastosowaniu baz danych do fundraisingu pozagrantowego.

Cena: 800 PLN

(Cena obejmuje uczestnictwo w zajęciach, materiały warsztatowe, kawę i herbatę podczas przerw. Cena nie obejmuje obiadu. Przerwa obiadowa trwa 1,5 godz. UWAGA: Szkolenie odbędzie się, jeśli zbierze się minimalna liczba uczestników. Ze względu na specyfikę szkolenia ilość miejsc jest ograniczona.)

Prowadząca Maria "Maya" Olszewska (FB @MjjOsztukarelacji) szkoli organizacje pozarządowe z Europy z fundraisingu (w tym m.in. crowdfundingu) w językach polskim, angielskim i włoskim. Absolwentka zarządzania miastem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie; studiowała również historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Fundraiserka praktyk. Przygodę z fundraisingiem rozpoczęła od pozyskiwania sponsorów dla jednej w większych instytucji kultury w Małopolsce. Jednocześnie była w grupie pierwszych osób z Polski, które uzyskały Europejski Certyfikat Fundraisera podczas kursu CFR1.

Od 2013 właścicielka firmy doradczej MjjO. Ma doświadczenie w konferansjerce i organizacji imprez kulturalnych, wydarzeń szkoleniowych, produkcji teatru niezależnego.

Autorka ebooka „Narzędzia fundraisingu w Polsce” wydanego przez największy polski portal organizacji pozarządowych ngo.pl (2020).

Współpracowała m.in. z Miastem Gdańsk, Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie (regularnie prowadzi zajęcia w ramach Christian Educational Leadership Project oraz w ramach Executive Education for Bishops and Ecclesiastical Superiors from the Countries of the Former Soviet Block), Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER, Oliwską Grupą Konsultingową, Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, Centrum Arrupe, Inhope/International Association of Internet Hotlines z Holandii, International Shang Shung Institute z Włoch, Akademią Morską w Gdyni, Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni, Stowarzyszeniem Klon/Jawor.

Prywatnie miłośniczka aktorstwa występująca w niezależnych grupach teatralnych i filmowych.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Początek wydarzenia:
  7 czerwca 2022, 09:30
 • Zakończenie wydarzenia:
  9 czerwca 2022, 18:00
 • Organizator:
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.