Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

Reklama
Centrum Organizacji Pozarządowych

Mikołaja Kopernika 14, Katowice, Polska, COP znajduje się przy placu Andrzeja, przy przystanku autobusowym. Miejsca parkingowe dostępne bezpłatnie od godz. 16.30. Inne bliskie przystanki: Plac Miarki, Katowice Dworzec PKP

9 maja 2022, 17:00

9 maja 2022, 17:00 - 31 maja 2022, 18:00

Bezpłatne

To już trzecia edycja spotkań, po których uczestnicy i uczestniczki nie tylko są całkiem zadowoleni, ale ... wiedzą więcej! Po poprzednich dwóch edycjach powstały cztery stowarzyszenia, dwie fundacje, a trzy pozostałe organizacje są w trakcie rejestracji :) W spotkaniach biorą udział już osoby działające w powstałych ngo i podnoszą swoje kwalifikacje z zakresu obowiązków formalno - prawnych, zarządzania zespołem oraz fundrisingu! Dołączysz?

Reklama

Serdecznie zapraszamy na trzecią już edycję szkoleń "Instrukcja obsługi NGO"! 
Formularz zgłoszeniowy: 
https://forms.gle/8wnHmZgQrjQVXyWQ6 

W tej edycji: 
2022.05.09, godz. 17:00 "Koronkowa robota" - jak współpracować, by czuć motywację i radość z pracy w zespole? 
2022.05.16, godz. 17:00 "Załóż się z nami i prowadź się dobrze!" - podstawy formalnoprawne działalności społecznej, dokumenty, procedury, obowiązki - w przystępnej formie 
2022.05.23., godz. 17:00 "Na dobry początek" - diagnoza, pomysł i planowanie działań - czym jest projekt i jak działać projektowo? 
2022.05.31., godz. 16:30 - "O Funduszach przy Kawie". 

Zapraszamy serdecznie osoby, które chcą działać społecznie, niedawno założyły organizację lub chcą pogłębić wiedzę w wybranym temacie. 

Wszystkie spotkania odbędą się u NAS, na Kopernika 14 i są, oczywiście bezpłatne, bo dofinansowane z budżetu Miasta Katowice. Spotkania poprowadzą osoby z doświadczeniem w danym temacie, więc podzielą się nie tylko wiedzą, ale i praktycznymi wskazówkami ze swoich wieloletnich działań w trzecim sektorze. 
Szkolenie skierowane jest do osób działających lub zamierzających działać na rzecz mieszkańców Miasta Katowice. 

Prosimy o zapisy w formularzu: 
https://forms.gle/8wnHmZgQrjQVXyWQ6

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  9 maja 2022, 17:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  We wtorek, 18:00
 • Miejsce:
  Centrum Organizacji Pozarządowych
  Mikołaja Kopernika 14, Katowice, Polska
  COP znajduje się przy placu Andrzeja, przy przystanku autobusowym. Miejsca parkingowe dostępne bezpłatnie od godz. 16.30. Inne bliskie przystanki: Plac Miarki, Katowice Dworzec PKP
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Most
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.