Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

Moc odpoczynku w naturze. Dla gości indywidualnych singli i par

Reklama
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz"

Nowe Kawkowo, Polska

15 czerwca 2022, 18:00

15 czerwca 2022, 18:00 - 19 czerwca 2022, 14:00

Płatne

Zapraszamy na cudowny wyjazd do ośrodka podczas długiego weekendu czerwcowego! To wyjazd specjalnie dla gości indywidualnych, nie biorących udziału w warsztatach! To czas słonecznego wypoczynku w pięknej naturze, spacerów leśnymi drogami, polegiwania w hamakach, korzystania z biblioteki i księgarni, zajadania się pysznym i zdrowym jedzeniem, korzystania z masaży..

Reklama

Odkrywanie Mocy Kamiennych Kręgów, wąchanie ziół na łąkach, wieczorne siedzenie przy ognisku..  Szlaki rowerowe, medytacyjne i do pieszych wędrówek. Żadnych planów, wyzwań i zajęć, tylko błogi spokój, cisza i Natura.  I oczywiście, wspaniali, podobnie myślący i odczuwający   ludzie.. Oraz dziesięć  przytulnych kotów i dwa psy.. 

Zapraszamy na czas pełen wypoczynku,  przyjemności,

rozpieszczania się i relaksu!

To Czas specjalnie dla Ciebie !

Wzmocnisz i zregenerujesz organizm, wypoczniesz w pięknym przyjaznym miejscu - na słońcu, wśród kwitnących łąk i lasów. Dopieścisz ciało, odprężysz umysł i zrelaksujesz emocje. Wrócisz do wewnętrznej równowagi. Naładujesz się pozytywną energią. Skorzystasz z różnorodnych masaży.

To także możliwość zadbania o siebie, o relacjez najbliższą osobą lub sobą samym. Jest to także okazja, aby oddać się prostym przyjemnościom bycia w przyjaznej grupie podobnie myślących ludzi, cieszyć się Naturą, rozpieszczać masażami, błogim lenistwem, inspirującymi filmami…

Moc Natury- Moc Energii

Projektu Moc Natury skłania nas do  spotkania się z Naturą i Miejscami Mocy wokół Nas i w nas samych. To wspaniałe miejsce i czas, aby poruszyć ciało, umysł i ducha w Wewnętrznej Podróży.

To  projekt  obejmujący cztery wielkie Kamienne Kręgi (Wiatru, Ziemi, Ognia i Wody), w  których możecie spotkać się z energią Żywiołów, liczne Miejsca Mocy, gdzie poczujecie Moc ziemi i puls lasu. To piękne, wielokilometrowe szlaki spacerowe i medytacyjne, strefy wyciszenia, platformy widokowe. 

Medytacje   Żywiołów Natury  

Matka Natura obdarzyła nas Żywiołami- Ogniem, Wodą, Ziemią, Powietrzem i Eterem. Praca z nimi to podstawowe narzędzie pracy szamańskiej i energetycznej, która pozwala transformować i harmonizować naszą energię. Daje nowe wglądy, leczy i uzdrawia. Moc Natury, Moc Kamiennych Kręgów od tysięcy lat przynosi nam  mądrość, a doświadczanie ich to wspaniała podróż w głąb siebie. Medytacje Żywiołów odbywają się na terenie ośrodka w Kamiennych Kręgach Mocy.

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO   TU I TERAZ

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ” w Nowym Kawkowie to przepiękne, urokliwe miejsce położone wśród malowniczych warmińsko-mazurskich lasów i jezior, około 25 km od Olsztyna. Ośrodek  znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha polanie, wśród pagórków porośniętych lasami. Cały teren leśno-łąkowy obejmuje 40 ha zamkniętej, prywatnej przestrzeni i jest znakomitym miejscem do spacerów i wycieczek  oraz innych form aktywności

Ośrodek Tu i Teraz to cisza, spokój, natura. 40 ha prywatnych lasów, łąk i jezior, piękne szlaki rowerowe. Kuchnia wegetariańska, bezglutenowa, chleb z pieca, Pijalnia Ziół, domowe jogurty i smoothi,  Kamienne Kręgi i Miejsca Mocy.

Dodatkowo zapraszamy na Szlaki Rekreacyjne i rowerowe, które obejmują pobliskie wsie, jeziora (Szałstry, Morąg, Skolity, Leśne) i liczne atrakcje z naszych okolic (Lawendowe Pole, Pracownia Ikon, Koronczarnia, Galeria Sztuki, Teatr Wiejski Węgajty).

Nasz ośrodek to także komfortowe pokoje, świetliste werandy, dostęp do bezprzewodowego internetu, 10 kotów i 2 psy. Dodatkowo w Ośrodku można obejrzeć dwie stałe wystawy: „100 mistyków i nauczycieli duchowych XIX i XX wieku” oraz „100 Mandal”, odnaleźć ciszę w Świątyni Wszystkich Wyznań oraz skorzystać z oferty księgarni proponującej kilkaset tytułów z zakresu duchowości, rozwoju osobistego i psychologii czy wypożyczyć książki z bogatej biblioteki zawierającej ponad 2000 tytułów.

Gwarantujemy Wam spokój, ciszę, intymność, nieskażoną, dziką naturę, komfort pracy oraz domową atmosferę.

TERMIN:                            

15-19 czerwca 2022

ROZPOCZĘCIE:                

15 czerwca o godz.18  (rozpoczynamy kolacją w środę)

ZAKOŃCZENIE:               

19 czerwca o godz.14 (kończymy obiadem w niedzielę)

CENA POBYTU:               

wyżywienie 100 zł  dziennie (3 posiłki wegetariańskie);

noclegi - w zależności od standardu od 34 zł do 134 zł za noc;

                                               ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

UWAGA:                             

Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

MIEJSCE:                           

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”

Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu

KONTAKT:                        

www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu

biuro:   662759576

Jacek Towalski     602219382

Maja Wołosiewicz - Towalska   606994366

ZAPISY: 

 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt!Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 150 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego  „Tu i Teraz”z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  15-19.VI.2022”. 

Tu i Teraz Numer konta: 
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP 

Dla przelewów zagranicznych: 
BIC (Swift): BPKOPLPW 
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6.      Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłatyna koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.

7.      Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Początek wydarzenia:
  15 czerwca 2022, 18:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  19 czerwca 2022, 14:00
 • Miejsce:
  Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz"
  Nowe Kawkowo, Polska
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych, Edukacyjnych "U Źródła"
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.