Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

Reklama
Cała Polska

W zeszły poniedziałek, 00:00

23 maja 2022, 00:00 - 13 czerwca 2022, 23:59

Bezpłatne

Zapraszamy do udziału w kursie e-mailowym "Nowe narracje o świecie", w którym wspólnie zastanowimy nad naszą relacją ze światem, nad wpływem języka na rzeczywistość, a także zaproponujemy alternatywy dla kolonialnych i europocentrycznych narracji. Zapisy: https://forms.gle/k5b5XQYuRTkktmRd6

Reklama

Kurs kierujemy do wszystkich osób, które chcą się zastanowić nad swoją relacją ze światem, a przede wszystkim nad językiem, jakim go opisujemy i jak wpływa to na rzeczywistość. Podczas kursu wskażemy na kilka powszechnych kolonialnych i europocentrycznych narracji, a także zaproponujemy alternatywny sposób opisu tych zjawisk. 

Na czym polega kurs e-mailowy PAH?

Osoby uczestniczące otrzymują regularne wiadomości e-mail z materiałami merytorycznymi, głównie w formie nagrań wideo, audio i artykułów. Raz w tygodniu odbywać się będzie nieobowiązkowe spotkanie online, podczas którego możliwe będzie zadawanie pytań oraz przedyskutowanie kwestii zawartych w mailach. 

Czas trwania kursu: 23 maja - 13 czerwca 

Spotkania online: poniedziałki 30.05, 6.06 oraz 13.06 o godz. 20:00

Zapisz się na kurs: https://forms.gle/k5b5XQYuRTkktmRd6

Kurs jest bezpłatny i odbywa się w ramach projektu “Nowe narracje o świecie” realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Webinar w ramach kursu odbywa się we współpracy z platformą ClickMeeting.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: edukacja@pah.org.pl

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  W zeszły poniedziałek, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  13 czerwca 2022, 23:59
 • Organizator:
  Polska Akcja Humanitarna
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.