Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak zapewnić niezależne finansowanie Twojej fundacji, stowarzyszeniu? Kurs online i poradnik PDF czeka na Ciebie. Kup pakiet o fundraisingu w NGO

Reklama

Poznań, Polska

30 maja 2022, 00:00

30 maja 2022, 00:00 - 31 grudnia 2022, 23:59

Bezpłatne

Zapraszamy na warsztaty w ramach projektu Poznańska Akademia Wolontariatu! Wolontariat jest dla nas wielką wartością, którą warto przekazywać dalej. Poprzez działania szkoleniowe i wzmacniające połączone ze wsparciem praktycznym chcielibyśmy wyjść naprzeciw problemom związanym z deficytem wolontariuszy.

Reklama

Ruszamy z projektem "Poznańska Akademia Wolontariatu"! Oferujemy pakiet szkoleń dla wolontariuszy i wolontariuszek! Szkolenia są skierowane zarówno do osób już mających doświadczenia wolontariackie, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z wolontariatem.

Czego dotyczy projekt?

  • wsparcie szkoleniowe i doradcze wolontariuszy/wolontariuszek
  • wsparcie organizacji w profesjonalizacji działań wolontariackich i współpracy z wolontariuszami/wolontariuszkami
  • zwiększenie wiedzy, umiejętności i kompetencji wolontariuszy i wolontariuszek angażujących się w działania poznańskich organizacji pozarządowych;
  • uruchomienie nowych kanałów komunikacji między NGO a wolontariuszami/wolontariuszkami;
  • zwiększenie wiedzy, umiejętności i kompetencji przedstawicieli/przedstawicielek organizacji
  • pozarządowych nt. wolontariatu i współpracy z wolontariuszami/wolontariuszkami;
  • zwiększenie świadomości społecznej w zakresie potrzeb i możliwości wolontariackiego wspierania poznańskich organizacji pozarządowych.

Szeroki wybór obszarów tematycznych pozwala na dopasowanie warsztatów pod swoje preferencje. Co więcej, umiejętności i wiedza przekazana na warsztatach może się przydać nie tylko podczas działań wolontariackich, ale również na studiach oraz w pracy.

Przedstawiamy także harmonogram na czerwiec

Zgłoszenie na wybrany bądź wybrane warsztaty można zgłosić wypełniając poniższy formularz: https://forms.gle/wgyGbGjp1tyYgS3eA

Można zgłosić się również:

mailowo: info@wolontariat.poznan.pl

telefonicznie: 690 251 119

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.wolontariat.poznan.pl

Zapraszamy serdecznie!

Sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania

#poznańwspiera #pozarządowypoznań #pomocnipoznań

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.