Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz innych źródeł finansowania niż dotacje, darowizny, składki? Dowiedz się więcej o działalności odpłatnej. Kup poradnik PDF

Reklama
Ośrodek Warsztatowy MaPa

Gorło, Polska

21 lipca 2022, 17:00

21 lipca 2022, 17:00 - 24 lipca 2022, 14:00

Płatne

Warsztaty rozwojowe dla kobiet na Mazurach. Połączenie pracy z ciałem, emocjami, uważnością i edukacją. Podczas tych 4 dni doświadczysz także warsztatów SUP, koncertu mis i lasoterapii.... Więcej w opisie poniżej. Zapraszamy

Autor/źródło: Anna Wielgat
Reklama

Wyspa Kobiet – Archipelag Doświadczeń

Zmieniający się świat zapoczątkował dojrzewanie w Nas myśli o szczególnej przestrzeni dedykowanej wyłącznie kobietom. Powstawało wiele pytań: co to by mogło być? W jaki sposób to robić? Jak transformować ten świat w sobie? Odpowiedź przyszła do nas po jednym z warsztatów w których brałyśmy udział, poczułyśmy, że teraz jest ten czas. Czas na urzeczywistnienie naszych pragnień. I tak powstały ełckie kręgi kobiet. Okazało się, że jest to potrzebą wielu z nas. Niesione tą żeńską energią postanowiłyśmy pójść o krok dalej…

Dziś jesteśmy w tym miejscu, w którym zapraszamy na przygodę doświadczania siebie, swoich emocji, funkcjonowania w świecie a także kontaktu z własnym ciałem i przyrodą.

Warsztaty rozwojowe kierujemy do kobiet otwartych na doświadczenia w pracy ze sobą i innymi, dążących do samorozwoju, samopoznania.

Na Wyspie Kobiet doświadczysz:

 • spotkań kręgu kobiet – bezpiecznej przestrzeni otwartości na siebie i innych. To w kręgu będziemy rozmawiać o naszych emocjach i potrzebach.
 • udziału w warsztacie doskonalenia jakości relacji i jasności komunikacji
 • przeżywania emocji i lokalizowania ich w ciele. Poprzez ruch intuicyjny i pracę z ciałem odkryjesz te części siebie do których być może na co dzień nie dajesz sobie dostępu. Uważność i świadomość wzmocni bliskość z samą sobą.
 • kontaktu z naturą. Warsztaty lasoterapii wyzwolą w Tobie poczucie łączności z otaczającym pięknem Matki Ziemi. Dostrzeżesz jej bogactwo i możliwości sporządzania ziołowych receptur.
 • uczestnictwa w cermonii Cacao. Rytuał ten otwiera serce, stymuluje pracę mózgu, a nawet… leczy duszę.
 • dźwięku mis kryształowych na wieczornym koncercie, który poprowadzi Cię wgłąb siebie
 • nauki pływania na desce SUP. Spotkania te umożliwią Ci wyzwolenie Twojej odwagi, wolności i zaufania do siebie wśród żywiołu wody.
 • obecności innych kobiet, stworzymy wzajemną sieć wsparcia w atmosferze równości, partnerstwa i uważności na drugą kobietę.

Ten czas to połączenie pracy nad sobą i relaksu. doświadczania i odpuszczania. wysokiej energii i zatrzymania. Równowagi w byciu tu i teraz.

Naszemu procesowi sprzyjać będzie malownicza, mazurska okolica i cudowny ośrodek MAPA położony wśród lasów i jezior.

Warsztaty odbędą się 21.07.2022-24.07.2022 ośrodek Mapa – Gorło 2b

Warsztaty poprowadzą Anna Dębek i Anna Wielgat – certyfikowane trenerki 
Holistycznej Szkoły Trenerów, Z wykształcenia pedagożki. Fascynujące się pracą z drugim człowiekiem. inicjatorki kręgów kobiet w Ełku i miłośniczki pracy z emocjami i w bliskości.

Na spotkanie z żywiołem wody na deskach SUP zaprosi nas Monika Wojsław - certyfikowana instruktorka z ramienia ISA (INTERNATIONAL SURFING ASSOCIATION).
Wieczorną przestrzeń dźwięków mis kryształowych zaaranżuje dla nas Anna Zaleska, która na co dzień pracuje z ciałem i dotyka naszych zmysłów, nie tylko za pomocą dłoni. Tym razem dotknie nas dźwiękami.

Inwestycja w warsztat to 1499 zł. Jeśli weźmiesz ze sobą koleżankę ty i ona macie zniżkę w kwocie 99zł. 

Cena obejmuje udział w warsztatach rozwojowych, naukę pływania na desce SUP, koncert mis, zakwaterowanie i pełne wegańskie wyżywienie oraz przerwy herbaciane.

!!!!!UWAGA!!!!!!! Promocja - przy zakupie wejściówki za cały warsztat do 20.06.2022 Koszt wynosi 1287 zł. zamiast 1499 zł. 

Obserwuj nas, na Funpagu Fundacji Empatio - tam umieszczone zostały informacje odnośnie warsztatów.

Z życzliwością….

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Początek wydarzenia:
  21 lipca 2022, 17:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  24 lipca 2022, 14:00
 • Miejsce:
  Ośrodek Warsztatowy MaPa
  Gorło, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Empatio
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.