Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz innych źródeł finansowania niż dotacje, darowizny, składki? Dowiedz się więcej o działalności odpłatnej. Kup poradnik PDF

Reklama
Cała Polska

29 lipca 2022, 00:00

29 lipca 2022, 00:00 - 31 lipca 2022, 23:59

Płatne

Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia, która od jedenastu lat wspiera rynek pracy i edukacji głównie w woj. pomorskim, powołana przy Pomorskim Klastrze ICT INTERIZON na rzecz zapewnienia dostępności wykwalifikowanych kadr dla branży ICT, serdecznie zaprasza, Państwa, do udziału w szkoleniu Podstawy programowania w języku Kotlin.

Reklama

Szkolenie kierowane jest szczególnie dla programistów, którzy chcą tworzyć aplikacje mobilne, przeznaczone na platformę Android oraz programistów języka Java, którzy chcą zwiększyć swoją efektywność pracy, pogłębić posiadane umiejętności i poznać język, który zdobywa coraz większą popularność w świecie IT.

Proponujemy szkolenie online z trenerem na żywo, z wykorzystaniem metod interaktywnych z uczestnikami, przy użyciu platformy internetowej. 

Dzięki udziałowi w szkoleniu:

  • Poznasz podstawy Kotlina
  • Zobaczysz alternatywę dla Javy
  • Będziesz znać podstawy kolejnego języka do tworzenia aplikacji mobilnych
  • Będziesz w stanie stworzyć prostą aplikację w Kotlinie.

Czas trwania szkolenia - 16 godzin.

Promocyjna cena - 1 300,00 zł brutto / osoba!

Więcej informacji o szkoleniu, w tym program i harmonogram szkolenia oraz ZAPISY na stronie:

https://fundacjaecd.pl/2022/06/zapraszamy-na-szkolenie-online-z-podstaw-programowania-w-jezyku-kotlin/

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.