Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Co powinny wiedzieć o finansach osoby kierujące stowarzyszeniem, fundacją? To ważne dla zarządów NGO! Zamów poradnik PDF

Reklama
Cała Polska

13 września 2022, 20:00

13 września 2022, 20:00 - 17 września 2022, 14:00

Bezpłatne

Operatorzy Programu Aktywni Obywatele z Chorwacji, Rumunii i Polski (Fundusz Regionalny i Krajowy) zapraszają na Anti-burnout solution camp (obóz poświęcony rozwiązaniom przeciw wypaleniu zawodowemu / aktywistycznemu), który odbędzie się w miejscowości Medulin w Chorwacji w dniach 13-17.09.2022 r. Zgłosić się można do 12 lipca.

Reklama

Wydarzenie skierowane jest do osób zajmujących się przeciwdziałaniem wypaleniu aktywistycznemu i/lub zawodowemu oraz reprezentujących organizacje społeczne aktywne w obszarach wsparcia Programów AO-FK i AO-FR i mierzące się z wyzwaniami dot. wypalenia aktywistycznego.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu i link do rejestracji znajdują się pod adresem: https://aktywniobywatele-regionalny.org.pl/wez-udzial-w-anti-burnout-solution-camp-w-chorwacji/

Udział w wydarzeniu jest pokrywany w całości ze środków Programów Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny oraz Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy i bezpłatny dla osób uczestniczących w nim.

Językiem roboczym wydarzenia jest język angielski (organizatorzy nie przewidują tłumaczenia).

Swój udział w wydarzeniu zgłosić można do 12 lipca do końca dnia. Wyniki rekrutacji zostaną podane do 15 lipca.

UWAGA: Wydarzenie ma charakter edukacyjno-rozwojowy. Nie jest grupą terapeutyczną dla osób doświadczających wypalenia.


Programy Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny oraz Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy są finansowane przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG i Funduszy Norweskich. Ich łączny budżet to 59,2 milionów euro.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  12 lipca 2022, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  13 września 2022, 20:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  17 września 2022, 14:00
 • Miejsce:
  Medulin, Chorwacja
 • Organizator:
  Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.