Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Co powinny wiedzieć o finansach osoby kierujące stowarzyszeniem, fundacją? To ważne dla zarządów NGO! Zamów poradnik PDF

Warsztaty „Innowacja społeczna – dlaczego (nie) działa?”

Reklama
Warszawa lub okolice - lokalizacja zostanie podana wkrótce

Warszawa, Polska

2 września 2022, 00:00

2 września 2022, 00:00 - 17 września 2022, 23:59

Bezpłatne

Zapraszamy na warsztaty dotyczące kolejnych etapów „życia” innowacji społecznej osoby pracujące nad jakimś rozwiązaniem społecznym (np. innowacją społeczną), mające już doświadczenie w jego wdrażaniu w praktyce, chcące je dalej rozwijać.

Reklama

WARSZATY  „Innowacja społeczna – dlaczego (nie) działa?”

Kiedy: 2-3 września oraz 16-17 września (piątki-soboty) [uwaga: warsztaty stanowią logiczną całość, więc trzeba uczestniczyć w obydwu terminach, we wszystkich dniach)

Gdzie: Warszawa lub jej okolice (miejsce zostanie podane wkrótce)

Kogo zapraszamy: Osoby pracujące nad jakimś rozwiązaniem społecznym (np. innowacją społeczną), mające już doświadczenie w jego wdrażaniu w praktyce, chcące je dalej rozwijać. Najchętniej wśród uczestników/czek widzielibyśmy mini zespoły (po 2-3 osoby) pracujące już wcześniej ze sobą.

Nad czym i jak będziemy pracować: Na warsztatach będziemy pracować w małej grupie, będziemy mieć zatem dużo czasu na pogłębioną analizę każdej z Waszych innowacji, a dzięki rozbiciu szkolenia na dwa warsztaty będziecie mogli pomiędzy sesjami, z życzliwym doradztwem naszych ekspertek, pracować indywidualnie.

Co zapewniamy: udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapewniamy wyżywienie oraz transport do miejsca odbywania się warsztatu, a chętnym osobom spoza Warszawy także zwrot kosztów podróży i noclegi.

Zapisy: do 18 sierpnia poprzez formularz dostępny tutaj: https://forms.gle/6eVdJZmKdQEqSYzV9 (do 22 sierpnia potwierdzimy przyjęcie na warsztaty).

Prowadzące: Agnieszka Sikorska (ekspertka w dziedzinie design thinking, mająca doświadczenie pomagania w rozwoju wielu innowacji społecznych) oraz Katarzyna Sadło (doradczyni w wielu przedsięwzięciach społecznych, specjalizująca się m.in. w różnych modelach finansowania takich działań).

Szczegóły na stronie (link)

Znacie to uczucie, kiedy nie do końca rozumiecie, dlaczego Wasze nowatorskie rozwiązanie nie działa lub działa inaczej niż powinno? Dlaczego Wasza głęboko przemyślana, starannie zaplanowana i szczegółowo przegadana z każdym, kto tylko chciał słuchać innowacja nie do końca się sprawdziła w „praniu”, choć wiecie, że potrzeba, na którą miała odpowiadać jest realna a Wy zrobiliście wszystko, co sobie założyliście? A może przeciwnie – innowacja, której efekt wydawał się niepewny, okazała się oszałamiającym sukcesem?

Pracując z innowatorkami i innowatorami wielokrotnie obserwowaliśmy innowacje, które zostały wdrożone zgodnie z planem, przynosząc efekt zupełnie nieplanowany – lepszy, gorszy, lub po prostu inny. Zrozumienie, dlaczego coś działa lub nie, jest kluczowe, jeśli zamierzamy niezbyt udaną innowację zmodyfikować, lub skalować bardzo udaną. Dlatego zapraszamy Was do wspólnego mierzenia się z pytaniami, jakie warto sobie zadać, żeby zrozumieć, dlaczego nasza innowacja (nie) działa.

Webinar i warsztaty są częścią projektu European Social Innovation Alliance, wspófinansowanego przez Komisję Europejską poprzez Europejski Fundusz Społeczny i Europejski Program na rzecz Zatrudnienia i Innowacji Społecznych.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  18 sierpnia 2022, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  2 września 2022, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  17 września 2022, 23:59
 • Miejsce:
  Warszawa lub okolice - lokalizacja zostanie podana wkrótce
  Warszawa, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Stocznia
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.