Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Reklama
Cała Polska

28 lipca 2022, 00:00

28 lipca 2022, 00:00 - 31 grudnia 2030, 23:59

Bezpłatne

Wdrażamy kolejny etap projektu „W gruncie wiedzy”. W lipcu uruchomiliśmy bezpłatny dyżur psychoonkologiczny. Jeśli potrzebujecie rozmowy z psychoonkologiem, zapraszamy do kontaktu z ekspertem w poniedziałek i wtorek, w godzinach od 12:00 do 14:00 pod numerem +48531624466.

Reklama

Wsparcie psychoonkologiczne

Wsparcie psychoonkologa w procesie leczenia a także po jego zakończeniu jest bardzo ważne. Potrzebują go zarówno chorzy, jak i ich bliscy. W czasie choroby pojawia się wiele sytuacji, z którymi nie potrafimy sobie poradzić. Często nie potrafimy ze sobą rozmawiać, choć bardzo tego potrzebujemy. Warto w takiej sytuacji zwrócić się do psychoonkologa.

Dyżur psychoonkologiczny w Stowarzyszeniu "Przebiśnieg"

Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Chłoniaki "Przebiśnieg" wdraża kolejny etap projektu „W gruncie wiedzy”. W lipcu wystartował bezpłatny dyżur psychoonkologiczny. Kontakt z psychoonkologiem będzie możliwy w poniedziałki i wtorki, w godzinach od 12:00 do 14:00 pod numerem +48531624466.

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.