Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Co powinny wiedzieć o finansach osoby kierujące stowarzyszeniem, fundacją? To ważne dla zarządów NGO! Zamów poradnik PDF

Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze – wyjątkowe studia podyplomowe na WSB-NLU

Dzięki temu wydarzeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Nowy Sącz, Polska; ONLINE

1 października 2022, 00:00

1 października 2022, 00:00 - 30 września 2023, 23:59

Płatne

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu stawia na NGO! Uczelnia uruchomiła studia podyplomowe na kierunku Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze, jednocześnie dając szansę wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat zarządzania organizacjami pozarządowymi. Dlaczego warto skorzystać z oferty studiów nowosądeckiej uczelni?

Jaką ścieżkę edukacyjną oferuje WSB-NLU na kierunku Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze?

Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze to studia absolutnie wyjątkowe. Dlaczego? Bo dedykowane są osobom, które pragną zdobyć wiedzę z zakresu zarządzania NGO, jak i tym, którzy już mają doświadczenie, ale chcą rozszerzyć swoje kompetencje.

Studia podyplomowe na WSB-NLU trwają dwa semestry i są skondensowane, by dostarczyć studentom nie tylko niezbędnej wiedzy, ale również i przygotować ich do nabycia praktycznej pracy.

Przedmioty, na które warto zwrócić uwagę

Na Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze poznasz zagadnienia, które są niezbędne w pracy w organizacjach pozarządowych. Weźmiesz udział w kilku programach kształcenia, z których do najważniejszych należą:

  • Fundraising: głównym celem tego przedmiotu jest dostarczanie wiedzy z zakresu fundraisingu; nauczysz się m.in. z jakich metod oraz narzędzi korzystać, by pozyskiwać środki na działanie organizacji, jak działać tak, by opracować rozwiązania najkorzystniejsze dla organizacji oraz dużo więcej.
  • Kierowanie zespołem: to program kształcenia, który zakłada m.in. praktyczne przygotowanie do roli lidera, kierownika zespołu czy sposobów na odpowiednie komunikowanie się w grupie.
  • Koncepcje zarządzania: kurs pozwala poznać takie zagadnienia, jak organizacja wirtualna, koncepcje firmy, Lean Management, Outsourcing, Benchmarking czy Business Process Reengineering.
  • Prawo organizacji pozarządowych: dzięki temu kursowi na studiach podyplomowych dowiesz się więcej o aspektach działania organizacji pozarządowych w Polsce i nie tylko; poznasz podstawy działalności filantropijnych, sposoby tworzenia misji czy celu organizacji NGO i dużo, dużo więcej.

Możliwości po studiach Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze

Udział w studiach podyplomowych Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze może wziąć każdy, kto posiada przynajmniej stopień licencjata, czyli ma ukończone studia I stopnia. Ukończenie studiów podyplomowych MBA spełnia wymogi dotyczące kandydatów na członka organu nadzorczego określone w art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy o z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Co jeszcze trzeba wiedzieć? Studia MBA na WSB-NLU to okazja, by zyskać zarówno wiedzę, jak i praktyczne kwalifikacje zawodowe. Na zakończenie studiów podyplomowych w Nowym Sączu zorganizowany zostanie fakultatywny Networking (nocleg, kolacja i śniadanie).

Studia prowadzone są w najbardziej innowacyjny sposób - za pośrednictwem dedykowanej platformy CloudA na podstawie formuły RealTime Online. To szansa, by zdobyć wykształcenie bez opuszczania swojego domu czy firmy. Możesz działać w biznesie, a jednocześnie poszerzać swoje kompetencje.

Jak skorzystać ze studiów podyplomowych na WSB-NLU?

Chcesz dołączyć do studentów Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu? To proste, jednak musisz się spieszyć, bo ilość miejsc na semestrze jest ograniczona.

Zarejestruj się na stronie: https://rekrutacja-wsb-nlu.clouda.edu.pl/. Dzięki temu będziesz mógł wziąć udział w pełnej rekrutacji na WSB-NLU. Po zalogowaniu się na stronę:

  • wypełnij formularz z danymi osobowymi,
  • wybierz kierunek, który cię interesuje,
  • załącz niezbędne dokumenty,
  • dokonaj opłaty rekrutacyjnej.

Czytaj także: Master of Business Administration: zarządzanie w trzecim sektorze >

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.