Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Co powinny wiedzieć o finansach osoby kierujące stowarzyszeniem, fundacją? To ważne dla zarządów NGO! Zamów poradnik PDF

Syndrom wypalenia w działaniach społecznych – jak go uniknąć? co zrobić gdy już nas dopadnie?”

Reklama
Cała Polska

za 13 dni

25 sierpnia 2022, 13:00

Bezpłatne

By działać aktywnie i skutecznie w organizacji pozarządowej potrzeba wielu kompetencji, wśród nich jest umiejętność zachowania balansu pomiędzy aktywizmem, pracą a życiem osobistym - czy jest to możliwe? Podczas warsztatu przyjrzymy się sposobom naszego dotychczasowego działania z perspektywy co nas wzmacnia, a czego należy unikać.

Reklama

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej zaprasza na spotkanie animacyjno-edukacyjne w formie stacjonarnych warsztatów pt. „Syndrom wypalenia w działaniach społecznych – jak go uniknąć? co zrobić gdy już nas dopadnie?”.

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 25 sierpnia 2022 r. w godz. 13.00 – 15.30 w COP Centrum Organizacji Pozarządowych Katowice, ul. Kopernika 14.

Dla kogo?

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy chcą działać skutecznie, korzystając z wewnętrznych i zewnętrznych zasobów w sposób optymalny, z korzyścią dla siebie i innych.

Z uwagi na obszar realizacji projektu oferta skierowana jest do wszystkich osób związanych z trzecim sektorem, które prowadzą lub będą prowadzić podmiot ekonomii społecznej (fundację, stowarzyszenie), pracowników, członków organizacji w tym również wolontariuszy - zamieszkałych (w przypadku organizacji posiadających siedzibę) wyłącznie na obszarze miast: Katowic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Piekar Śląskich i powiatów: tarnogórskiego i lublinieckiego.

Szczegóły

By działać aktywnie i skutecznie w organizacji pozarządowej potrzeba wielu kompetencji, wśród nich jest umiejętność zachowania balansu pomiędzy aktywizmem, pracą a życiem osobistym - czy jest to możliwe? Podczas warsztatu przyjrzymy się sposobom naszego dotychczasowego działania z perspektywy co nas wzmacnia, a czego należy unikać.

Podczas warsztatu będziemy pracować nad tym:

Jak zapobiegać wypaleniu?

Jak rozpoznać sygnały świadczące o tym, że zbliża się bądź już cierpisz na syndrom wypalenia?

Jak zachować balans między pracą, działaniami społecznymi a życiem osobistym?

Jak się zapisać?

Aby zapisać się na szkolenie wypełnij formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 23.08.2022 do godz. 15:00. W przypadku dużej liczby zgłoszeń decyduje ich kolejność.

Prowadząca

Szkolenie poprowadzi Anna Miczka-Klosa animatorka OWES SWR, socjolożka, trenerka i coachka. Współzałożycielka organizacji pozarządowej. Posiada doświadczenie w pracy przy projektach jako ich pomysłodawczyni i koordynatorka. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi. Pracuje ze społecznością lokalną. Prowadzi warsztaty w obszarze kompetencji miękkich.

Uwaga: W związku z tym, że szkolenie jest bezpłatne przed jego rozpoczęciem konieczne będzie wypełnienie dokumentu (wzór prześlemy po weryfikacji zgłoszenia) przez podmiot zgłaszający (z podpisami osób do reprezentacji zgodnie z KRS).

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu OWES SWR, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  23 sierpnia 2022, 15:00
 • Początek wydarzenia:
  25 sierpnia 2022, 13:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  25 sierpnia 2022, 15:30
 • Miejsce:
  Obszar Katowic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Piekar Śląskich i powiatów: tarnogórskiego i lublinieckiego.
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.