Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Co powinny wiedzieć o finansach osoby kierujące stowarzyszeniem, fundacją? To ważne dla zarządów NGO! Zamów poradnik PDF

Reklama
Uniwersytet Warszawski, Audytorium Maximum

Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa, Polska

za 2 miesiące

27 października 2022, 12:00

Bezpłatne

Narodowa Agencja Programu Erasmus + i Europejskiego Korpusu Solidarności w Polsce, ma przyjemność zaprosić Państwa na V Kongres Edukacji, który odbędzie się 27 października 2022 r., o godzinie 12:00 na Uniwersytecie Warszawskim w Audytorium Maximum

Reklama

Kluczowym tematem V Kongresu Edukacji jest umiędzynarodowienie w obszarze szeroko rozumianej edukacji, ze szczególnym uwzględnieniem wartości jednoczących Europę. Uczestnicy Kongresu podczas wykładów oraz prezentacji będą mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak duże znaczenie właśnie w kontekście współpracy ma sieciowanie, które poprzez udostępnianie wiedzy i wymianę pomysłów wspiera ich rozwój, zarówno w aspekcie lokalnym, krajowym jak i międzynarodowym.

Kongres Edukacji będzie doskonałą okazją do świętowania 35-lecia programu Erasmus+. Ta historia mobilności studentów, uczniów, nauczycieli w programach Erasmus i Erasmus+ dała Europie niezwykłe bogactwo – pokolenie ludzi otwartych na świat, samodzielnych, kreatywnych, odważnie sięgających po nowe doświadczenia edukacyjne i kulturowe. Ponieważ codzienność Erasmusa+ to właśnie mobilności, dlatego też podsumowane zostaną statystyki najczęściej wybieranych kierunków przez uczniów, studentów, słuchaczy i wolontariuszy biorących udział w programie.

Ponadto w programie Kongresu przewidziano sesje dotyczące realizacji priorytetów horyzontalnych programu Erasmus+ w międzynarodowych projektach. Te priorytety to: Włączanie i różnorodność, Transformacja cyfrowa, Środowisko i walka ze zmianą klimatu, Uczestnictwo w życiu demokratycznym.

Kongres uświetni koncert, a także Gala wręczenia nagród w konkursie European Language Label, EDUinspiracje i Europejska Nagroda za innowacyjność w nauczaniu (EITA).

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  27 października 2022, 12:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  27 października 2022, 16:00
 • Miejsce:
  Uniwersytet Warszawski, Audytorium Maximum
  Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa, Polska
 • Organizator:
  Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.