Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak zapewnić niezależne finansowanie Twojej fundacji, stowarzyszeniu? Kurs online i poradnik PDF czeka na Ciebie. Kup pakiet o fundraisingu w NGO

Szkolenie "Ustawa o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym - praktycznie"

Reklama
Cała Polska

za 13 dni

13 grudnia 2022, 07:30

Płatne

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z podstawowymi obowiązkami wynikającymi z zapisów ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Adresowane jest ono głównie do: -przedsiębiorców, -administracji publicznej, -firm konsultingowych, -pracowników służb ochrony środowiska. Szkolenie łączymy z dyskusją oraz analizą zgłaszanych praktycznych problemów.

Reklama

Terminy (ON-LINE /  Katowice): 
13 grudnia 2022 r. 

Cena: 
udział on-line: 690 zł netto/Osobę (848,70 zł brutto)
udział stacjonarny: 740 zł netto/Osobę (910,20 zł brutto)

Rabaty opisane są pod poniższym linkiem.

Szczegóły na temat szkolenia wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie: https://www.cp.org.pl/szkolenie-zsee

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.