Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Konkurs filmowy o działaniach społecznie odpowiedzialnych! [patronat ngo.pl]

Reklama
Cała Polska

W zeszłą niedzielę, 00:00

25 września 2022, 00:00 - 30 września 2022, 23:59

Bezpłatne

Czy macie krótki film o Waszych działaniach? Czy chcecie wziąć udział w VII edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”? Udział bezpłatny. Zgłoście swój film do konkursu podczas jedynego w Polsce festiwalu krótkich filmów wyprodukowanych przez 3 sektory (JST, NGO i biznes) związanych ze zrównoważonym rozwojem. Zgłoszenia do 31 sierpnia. Zapraszamy!

grafika ONZ, do bezpłatnego pobrania

grafika ONZ, do bezpłatnego pobrania

Autor/źródło: ONZ
Reklama

Przekształcamy nasz świat: filmy trzech sektorów o zrównoważonym rozwoju

VII Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”

Jedyny w Polsce festiwal poświęcony filmom promocyjnym i reklamowym z zakresu Agendy 2030, Corporate Social Responsibility (CSR) i zrównoważonego rozwoju − VII Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” odbędzie się w dniach 25-30 września 2022 roku w Poznaniu (formuła hybrydowa,  finał w Kinie Rialto). Tytuł Festiwalu bezpośrednio nawiązuje do Agendy ONZ i zawartych w niej 17 Globalnych Celów (Sustainable Development Goals – SDGs). Festiwal ma charakter konkursu na najbardziej wartościowe krótkie filmy (do 5 minut) reklamowe i promocyjne przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i samorządów mówiących o społecznej odpowiedzialności w ich strukturach. Ze względu na społeczną wagę tematu udział w festiwalu jest bezpłatny zarówno dla twórców, podmiotów uczestniczących w konkursie, jak i widzów. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 31 sierpnia 2022 r., natomiast 5 września ogłoszona zostanie lista zakwalifikowanych filmów oraz szczegółowy program imprezy. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszenia filmu znajdującą się na stronie Festiwalu: www.17celow.pl.

Organizatorzy wręczą Złote, Srebrne i Brązowe Tarcze podczas uroczystej Gali Finałowej w Kinie Rialto 
w Poznaniu. Podczas wspomnianej Gali swoje rozstrzygnięcie będzie miał również finał innego filmowego konkursu: “Żar leje się z nieba” w ramach projektu „Hydrozagadka – jak wygrać́ z suszą?”, który jest realizowany przez wieloletniego partnera Festiwalu – krakowską Fundację Aeris Futuro.

Portal organizacji pozarządowych ngo.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  1 września 2022, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  W zeszłą niedzielę, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  Dziś, 23:59
 • Organizator:
  Fundacja CSR Re Severa
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.