Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Mocni w promocji Poradnik dla stowarzyszeń i fundacji, które chcą skutecznie mówić o sobie. Zamów PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Startuje druga edycja specjalnych studiów z zarządzania NGO!

Reklama
Uczelnia Collegium Intermarium

Bagatela 12, Warszawa, Polska, Dojazd tramwajem, autobusem lub metrem (stacja Politechnika)

1 października 2022, 00:00

1 października 2022, 00:00 - 30 czerwca 2023, 23:59

Płatne

Zostań specjalistą z zarządzania organizacją pozarządową! Startuje druga edycja specjalnych studiów podyplomowych z wykładowcami - praktykami w działalności w fundacjach, stowarzyszeniach, czy w biznesie. W programie między innymi fundraising, zarządzanie projektami i komunikacją organizacji.

Zarządzanie w NGO

Zarządzanie w NGO

Autor/źródło: Collegium Intermarium
Reklama

Atutem studiów jest bezpośredni kontakt z praktykami z III sektora, a także administracji publicznej i instytucji wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Podyplomowe studia z zarządzania organizacjami pozarządowymi obejmować będą 2 semestry i 200 godzin zajęć, z czego aż 120 godzin przypadnie na zajęcia praktyczne, prowadzone przez specjalistów kształtujących III sektor w Polsce. Zajęcia odbywać się będą w formie niestacjonarnej, poprzez zjazdy mające miejsce w Warszawie, a także w formie on-line. Językiem wykładowym będzie język polski.

Planowany termin uruchomienia studiów to październik 2022 roku.

Istnieje możliwość zdobycia dofinansowania na uczestnictwo w studiach, za pomocą:

Zajęcia odbywają się w Warszawie, w formule hybrydowej (możliwy udział stacjonarny oraz zdalny).

Opłaty za studia wynoszą:

 • 6500zł - w przypadku płatności jednorazowej
 • 5800zł - w przypadku rejestracji do 31.08.2022
 • 7830zł - w przypadku płatności w 9 ratach (miesięczna rata: 870zł)

Charakterystyka i cel studiów podyplomowych

Interdyscyplinarny program studiów podyplomowych Zarządzanie organizacjami pozarządowymi jest odpowiedzią na dążenie do profesjonalizacji organizacji społeczeństwa obywatelskiego, a także zawiązywania efektywnych relacji pomiędzy III sektorem a instytucjami publicznymi. Przedmioty, uwzględnione w toku nauki, dotyczą szerokiego zakresu funkcjonowania podmiotów wskazanych w Ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Dotyczy to sprawnego zarządzania własną organizacją, w tym stosowania myślenia projektowego, pozyskiwania i zarządzania funduszami czy też promocji działań pożytku publicznego, tak aby trafiać do jak najszerszej grupy odbiorców. Program uwzględnia także m.in. rolę wolontariatu, zlecania zadań publicznych czy partycypację obywateli w konsultacjach społecznych.

Dążenie do profesjonalizacji III sektora wymaga od jego przedstawicieli dokładnego zaznajomienia się z obowiązującym prawem, w szczególności dotyczącym sprawozdawczości, a także wymogów, obowiązków oraz udogodnień wynikających z posiadania statusu organizacji pożytku publicznego. Nowy kierunek studiów jest odpowiedzią na konieczność profesjonalizacji podmiotów społeczeństwa obywatelskiego, a także skuteczniejszego budowania trwałych relacji oraz kooperacji z organami administracji publicznej. Studia są adresowane nie tylko do osób tworzących organizacje pozarządowe, ale i zatrudnionych w sektorze publicznym, otwartych na współpracę z reprezentacją społeczeństwa obywatelskiego. Atutem studiów jest możliwość kontaktu z praktykami z III sektora, administracji publicznej i instytucji wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Rekrutacja na studia możliwa jest za pośrednictwem strony https://collegiumintermarium.org/zarzadzanie-organizacjami-pozarzadowymi

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Termin rejestracji:
  18 września 2022, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  1 października 2022, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  30 czerwca 2023, 23:59
 • Miejsce:
  Uczelnia Collegium Intermarium
  Bagatela 12, Warszawa, Polska
  Dojazd tramwajem, autobusem lub metrem (stacja Politechnika)
 • Organizator:
  Fundacja Edukacja do Wartości
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.