Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Reklama

Poznań, Polska

2 września 2022, 00:00

2 września 2022, 00:00 - 23 grudnia 2022, 23:59

Bezpłatne

Zapraszamy do udziału w konkursie CREO: WOLONTARIAT Z KLASĄ 2022, w którym kompleksowo wesprzemy minimum 10 szkół z Poznania w rozwijaniu działań wolontariackich i angażowaniu uczniów i uczennic w działania prospołeczne!

Reklama

Konkurs „WOLONTARIAT Z KLASĄ” jest realizowany przez Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej CREO i jest finansowany ze środków budżetu Miasta Poznania. Celem konkursu jest wyłonienie i sfinansowanie najlepszych Projektów rozwijających wolontariat szkolny w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Miasta Poznania. Konkurs zakłada sfinansowanie co najmniej 10 złożonych Projektów, a maksymalna kwota do rozdysponowania w ramach Konkursu na poszczególne Wnioski wynosi 10.000,00 zł.

Więcej informacji na temat konkursu wraz z harmonogramem działań i dokumentacją znajdziecie Państwo na stronie: http://wolontariat.poznan.pl/2022/08/wolontariat-z-klasa/. Zapraszamy także do obejrzenia nagrania ze spotkania informacyjnego, które odbyło się 1 września. 

Potrzebujesz więcej informacji?

Przez cały okres trwania projektu nasi konsultanci będą do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z naszym punktem konsultacyjno-informacyjnym od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16:

– online pod adresem: wolontariat@wolontariat.poznan.pl

– telefonicznie: 503 912 757

– stacjonarnie w biurze CREO: ul. Kochanowskiego 8A/2 Poznań (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym).

Zachęcamy do śledzenia naszych social mediów oraz aktualności na stronie internetowej, gdzie przez cały okres trwania projektu będziemy informować Was o realizowanych działaniach.

Projekt WOLONTARIAT Z KLASĄ sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.

#poznańwspiera #pomocnipoznań #pozarządowypoznań #wolontariatdopoznania #creo

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.