Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że artykuły z ngo.pl są dostępne również w wersji audio? Wybrane teksty o tematyce społecznej w formie nagrań. Posłuchaj

Reklama
Cała Polska

4 października 2022, 11:00

4 października 2022, 11:00 - 15 marca 2023, 11:00

Bezpłatne

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich zaprasza na bezpłatny, intensywny kurs fundraisingu skierowany w pierwszej kolejności do fundacji i stowarzyszeń mających swoje siedziby poza dużymi ośrodkami miejskimi. Rekrutacja trwa do czwartku 22 września 2022.

Szkoła Fundraisingu FAOO - VIII edycja

Szkoła Fundraisingu FAOO - VIII edycja

Autor/źródło: Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich
Reklama

Dlaczego warto się zgłosić? Udział w zajęciach to nie tylko okazja do wypracowania strategii fundraisingu dla własnej organizacji, czy poznania konkretnych technik i metod pozyskiwania funduszy, ale także możliwość spotkania z doświadczonymi trenerami i trenerkami fundraisingu.

Kurs składa się z czterech dwudniowych szkoleń stacjonarnych w Warszawie, jednego szkolenia zdalnego (pół dnia), dwóch webinariów, czterech kursów e-learningowych z testami oraz czterech cykli microlearningu (nauka z pomocą smartfona). Jednym z kluczowych elementów kursu jest samodzielne opracowanie czterech zadań wdrożeniowych i możliwość uzyskania informacji zwrotnej od osób prowadzących zajęcia.

Tematy szkoleń:

 • Wprowadzenie do tematu i strategiczna perspektywa fundraisingu
 • Metody i techniki pozyskiwania środków oraz ich prawne uwarunkowania
 • Marketing i komunikacja w fundraisingu
 • Podstawy komunikacji fundraisingowej w Internecie
 • Planowanie kampanii fundraisingowej.

Szkolenia stacjonarne organizowane są raz w miesiącu – w środy i czwartki. Pierwsze zajęcia zaplanowano na 26-27 października 2022, a ostatni zjazd odbędzie się w dniach 25-26 stycznia 2023.

Udział w kursie jest bezpłatny, jednak osoba uczestnicząca musi pokryć we własnym zakresie koszty podróży i zakwaterowania związane z udziałem w szkoleniach stacjonarnych. Dla organizacji które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej przewidziano ograniczoną liczbę dotacji na dofinansowanie części kosztów podróży.

Jak się zgłosić?
Do czwartku 22 września 2022 należy wypełnić i wysłać formularz online. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 27 września 2022.

Więcej informacji? 
Przed wypełnieniem aplikacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat kursu:

Szkoła Fundraisingu FAOO jest organizowana dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  22 września 2022, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  4 października 2022, 11:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  15 marca 2023, 11:00
 • Organizator:
  Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.