Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Reklama
Cała Polska

We wtorek, 11:00

4 października 2022, 11:00 - 15 marca 2023, 11:00

Bezpłatne

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich zaprasza na bezpłatny, intensywny kurs fundraisingu skierowany w pierwszej kolejności do fundacji i stowarzyszeń mających swoje siedziby poza dużymi ośrodkami miejskimi. Rekrutacja trwa do czwartku 22 września 2022.

Szkoła Fundraisingu FAOO - VIII edycja

Szkoła Fundraisingu FAOO - VIII edycja

Autor/źródło: Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich
Reklama

Dlaczego warto się zgłosić? Udział w zajęciach to nie tylko okazja do wypracowania strategii fundraisingu dla własnej organizacji, czy poznania konkretnych technik i metod pozyskiwania funduszy, ale także możliwość spotkania z doświadczonymi trenerami i trenerkami fundraisingu.

Kurs składa się z czterech dwudniowych szkoleń stacjonarnych w Warszawie, jednego szkolenia zdalnego (pół dnia), dwóch webinariów, czterech kursów e-learningowych z testami oraz czterech cykli microlearningu (nauka z pomocą smartfona). Jednym z kluczowych elementów kursu jest samodzielne opracowanie czterech zadań wdrożeniowych i możliwość uzyskania informacji zwrotnej od osób prowadzących zajęcia.

Tematy szkoleń:

 • Wprowadzenie do tematu i strategiczna perspektywa fundraisingu
 • Metody i techniki pozyskiwania środków oraz ich prawne uwarunkowania
 • Marketing i komunikacja w fundraisingu
 • Podstawy komunikacji fundraisingowej w Internecie
 • Planowanie kampanii fundraisingowej.

Szkolenia stacjonarne organizowane są raz w miesiącu – w środy i czwartki. Pierwsze zajęcia zaplanowano na 26-27 października 2022, a ostatni zjazd odbędzie się w dniach 25-26 stycznia 2023.

Udział w kursie jest bezpłatny, jednak osoba uczestnicząca musi pokryć we własnym zakresie koszty podróży i zakwaterowania związane z udziałem w szkoleniach stacjonarnych. Dla organizacji które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej przewidziano ograniczoną liczbę dotacji na dofinansowanie części kosztów podróży.

Jak się zgłosić?
Do czwartku 22 września 2022 należy wypełnić i wysłać formularz online. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 27 września 2022.

Więcej informacji? 
Przed wypełnieniem aplikacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat kursu:

Szkoła Fundraisingu FAOO jest organizowana dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  22 września 2022, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  We wtorek, 11:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  15 marca 2023, 11:00
 • Organizator:
  Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.