Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Szkolenie pt. „Strona www w NGO. Jak to zrobić dobrze?” Subregion Centralny-Zachodni

Reklama
Cała Polska

Dziś, 09:00 - 13:00

30 września 2022

Bezpłatne

Najważniejsze zagadnienia: • Podstawowe zasady projektowania strony internetowej. O czym nie można zapomnieć? • Kilka rozwiązań sprawdzających się w biznesie i nie tylko (m.in. Pixel Fb, Google Analitycs, krótko o pozycjonowaniu). • Przygotowanie tekstów na stronę www organizacji.

Reklama

Zapraszamy na szkolenie pt. „Strona www w NGO. Jak to zrobić dobrze?”

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się 30 września 2022 r. w godz. 9.00 - 13.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach (ul. Kopernika 14, 40-064 Katowice).

Dla kogo?

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, które są na etapie projektowania swojej strony internetowej oraz przygotowania na nią tekstów. Szkolenie będzie również wartościowe dla osób, które chcą dokonać zmian w tym zakresie.

Z uwagi na obszar realizacji projektu oferta skierowana jest do osób, które prowadzą lub będą prowadzić przedsiębiorstwo społeczne lub podmiot ekonomii społecznej (np. fundacje, stowarzyszenie) zamieszkałych (w przypadku organizacji posiadających siedzibę) wyłącznie na obszarze miast: Katowic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Piekar Śląskich i powiatów: tarnogórskiego i lublinieckiego.

Szczegóły

Najważniejsze zagadnienia:

·        Podstawowe zasady projektowania strony internetowej. O czym nie można zapomnieć?

·        Kilka rozwiązań sprawdzających się w biznesie i nie tylko (m.in. Pixel Fb, Google Analitycs, krótko o pozycjonowaniu).

·        Przygotowujemy teksty na stronę www organizacji:

o   Cechy dobrego stylu, czyli jak pisać, by się łatwo czytało?

o   Jak powinien wyglądać tekst w Internecie?

o   Przykładowe teksty na stronę www: zakładka o nas (misja, wizja), tekst strony, której celem jest zachęcenie do wpłat darowizn, oferta odpłatna organizacji. 

Uwaga: Uczestnicy szkolenia będą mogli skorzystać z doradztwa w zakresie wdrożenia w swojej organizacji wiedzy przekazywanej na szkoleniu, w tym doradztwo może polegać na przygotowaniu prostej strony internetowej typu one page. 

Uwaga 2: Jeśli nie posiadasz umiejętności technicznych, nie stanowi to przeszkody do udziału w szkoleniu. Podczas szkolenia skupimy się na kontekście biznesowym /  marketingowym wykorzystania strony internetowej, a nie na sprawach technicznych.

Trener

Szkolenie poprowadzi Waldemar Żbik – doradca kluczowy w OWES SWR, absolwent studiów podyplomowych oraz licznych szkoleń dot. marketingu internetowego, doradca marketingowy w Świętokrzyskim Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej, prowadzi dwa blogi, przez które chętnie dzieli się wiedzą:
• przedsiebiorstwospoleczne.pl – dla osób zainteresowanych przedsiębiorczością społeczną,
• spoldzielniasocjalnawpraktyce.pl – dla osób zainteresowanych spółdzielczością socjalną.

Jak się zapisać?

Aby zapisać się na szkolenie wypełnij to zgłoszenie

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 28.09.2022 do godz. 15:00. W przypadku dużej liczby zgłoszeń decyduje ich kolejność. Zastrzegamy też możliwość zaproszenia na szkolenie w pierwszej kolejności organizacji, które nie korzystały z naszego wsparcia.

Uwaga: W związku z tym, że szkolenie jest bezpłatne przed jego rozpoczęciem konieczne będzie wypełnienie dokumentów (wzory prześlemy po weryfikacji zgłoszenia) przez każdego uczestnika szkolenia oraz podmiot zgłaszający uczestnika (z podpisami osób reprezentujących). Nie dotyczy osób, które są już uczestnikami projektu OWES SWR.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu OWES SWR, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  Dziś, 09:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  Dziś, 13:00
 • Miejsce:
  Obszar Katowic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Piekar Śląskich i powiatów: tarnogórskiego i lublinieckiego.
 • Organizator:
  Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.