Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Reklama
Cała Polska

za 2 miesiące

30 listopada 2022, 09:00

Bezpłatne

Jest to 3. edycja organizowanego corocznie wydarzenia dla organizacji pozarządowych. Kongres podzielony jest na 2 odrębne sceny: konferencyjną i szkoleniową, a spotkania poprowadzą eksperci i praktycy ze środowiska biznesowego. W tym roku Kongres nabrał mocno biznesowego wymiaru, nastawiony jest na podnoszenie kompetencji z zakresu współpracy z sektorem prywatnym.

Reklama

Kongres Pro NGO to wydarzenie organizowane corocznie przez Fundację Pro NGO dla organizacji pozarządowych. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, gdyż po raz pierwszy odbędzie się również stacjonarnie, a dzięki zapewnieniu streamingu, w wydarzeniu będą mogli wziąć udział przedstawiciele NGO z najdalszych zakątków Polski. Wydarzenie skierowane jest również do instytucji wspierających i współpracujących z trzecim sektorem (np. przedstawicieli urzędów, wolontariuszy).

To jednak nie jedyna nowość, wydarzenie podzielone będzie na dwie odrębne sceny. Pierwsza to przestrzeń konferencyjna, uczestnicy będą mogli wysłuchać inspirujących dyskusji, które przybliżą im najważniejsze zagadnienia związane ze współpracą organizacji pozarządowych z sektorem prywatnym, druga to sala szkoleniowa, gdzie w małych grupach prowadzone będą praktyczne szkolenia dla zainteresowanych. Spotkania poprowadzą eksperci i praktycy ze środowiska biznesowego.

W tym roku Kongres razem z Konferencją ESG i targami branżowymi tworzy jedno duże przedsięwzięcie „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi”. Zachęcamy uczestników Kongresu do odwiedzenia wystawców podczas targów, które będą odbywały się w lobby EXPO Kraków. To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się jakie zmiany i innowacyjne rozwiązania w obszarach CSR i ESG proponują, prezentujące się tego dnia firmy oraz organizacje pozarządowe.

Zapraszamy również do skorzystania ze strefy networkingowej, gdzie przedstawiciele NGO i biznesu będą mogli inspirować się i wymieniać doświadczeniami.

Termin: 30.11.2022 r., godz.: 9.00 - 17.00

Miejsce: EXPO Kraków oraz online

Organizator: Fundacja Pro NGO

Zapisy na Kongres Pro NGO 2022:

Bilet stacjonarny – zapisy trwają do wyczerpania limitu (140 miejsc)

Bilet online – brak limitu, zapisy trwają do 28.11.2022 r.

Agenda Kongresu Pro NGO

Agenda Kongresu Pro NGO

Komu dedykujemy projekt

Komu dedykujemy projekt

CSR i ESG - od ludzi dla ludzi

CSR i ESG - od ludzi dla ludzi

Miniatura Agenda Kongresu Pro NGO
Miniatura Komu dedykujemy projekt
Miniatura CSR i ESG - od ludzi dla ludzi

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  30 listopada 2022, 09:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  30 listopada 2022, 17:00
 • Miejsce:
  EXPO Kraków
 • Organizator:
  Fundacja Pro Ngo
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.