Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Darmowe szkolenie on-line: pozyskiwanie finansowania ze środków publicznych i UE, fundraising

Reklama
Cała Polska

W zeszłą środę, 09:00

28 września 2022, 09:00 - 30 września 2022, 15:00

Bezpłatne

Darmowe szkolenie on-line w ramach projektu "Akademia Zamówień Publicznych" 28-30 września godziny 9:00-15:00. Zapisz się również na inne terminy!

Reklama

Szkolenie dotyczy szerokiej gamy możliwości pozyskiwania środków na rozwój twojej organizacji, począwszy od prawa zamówień publicznych, ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie, poprzez środki unijne oraz środki prywatne. Poruszamy też zagadnienia komunikacji i marketingu, w tym w kontekście współpracy z podmiotami publicznymi. 

Szkolenie prowadzą praktycy!

Szkolenie odbywa się w formacie on-line. Możliwe są też zapisy w innych terminach na szkolenia stacjonarne (w większych miastach) oraz w formacie wyjazdowym (miejsca atrakcyjne turystycznie).

W szkoleniu może wziąć udział jedna osoba z organizacji (członek zarządu lub pracownik). Twoja organizacja musi posiadać siedzibę lub oddział na terenie woj.: śląskiego, małopolskiego, opolskiego, podkarpackiego lub świętokrzyskiego.

Szczegóły: https://www.wektor.org.pl/projekty/akademia-zamowien-publicznych/rekrutacja/

Zapraszamy do kontaktu: Barbara Działo, tel. 530 077 467, email: b.dzialo@wektor.org.pl

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  W zeszłą środę, 09:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  Dziś, 15:00
 • Organizator:
  Wektor Consulting Sp. z o.o.
 • Osoba kontaktowa:
  Pokaż
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.