Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Reklama

Wrocław, Polska

za 15 dni

15 października 2022, 00:00

Płatne

Warto wziąć udział w warsztacie zdrowych organizacji, gdy na swojej drodze zawodowej stajesz w obliczu wyzwania, szansy lub kryzysu i potrzebujesz lepiej zrozumieć, co się dzieje, uporządkować w swojej głowie przestrzeń zawodową, zyskać impuls do zmiany i podjąć decyzję, co do kierunku swoich działań, a w efekcie – pracować bardziej zdrowo i twórczo.

Reklama

Na przykład wtedy, gdy:

 • stoisz przed ważną zawodową decyzją, rozważasz kolejny krok w swojej karierze, przygotowujesz się do objęcia nowego stanowiska lub wdrażasz się w nowe obowiązki, jesteś w procesie zmiany w swojej firmie lub zespole, opracowujesz nową strategię, nowe rozwiązania, planujesz powołać do życia nową organizację, produkt lub projekt;
 • przeżywasz trudne emocje w związku ze swoją pracą: napięcie, złość, stres, niepokój, zmagasz się z poczuciem przeciążenia i wyczerpania, zniechęceniem do pracy, spadkiem motywacji do działania, wypaleniem zawodowym, jesteś w długotrwałym konflikcie, trudnej zawodowej relacji, interpersonalnym uwikłaniu, zmagasz się z trudnościami we współpracy z klientem, partnerem lub inną organizacją;
 • kierujesz zespołem, projektem lub organizacją, która jest w sytuacji kryzysu, potrzebujesz więcej informacji i więcej jasności co do swojego miejsca zawodowego, chcesz lepiej zrozumieć, co dzieje się w kierowanej przez ciebie organizacji, projekcie lub zespole.

Ten wyjątkowy warsztat psychologiczny tworzony jest w oparciu o osobiste doświadczenia jego uczestników. Udział w nim zakłada decyzję o własnej pracy indywidualnej, związanej z problemem w sferze zawodowej i organizacyjnej oraz o zaangażowaniu się w prace innych osób.

Ponad 20 lat pracy w roli doradcy, trenera i coacha nauczyło mnie, jak ważne jest sięganie po zewnętrzne wsparcie w sytuacjach, kiedy organizacja, jej zespół i liderzy stają w obliczu wyzwań, kryzysów i szans. W warsztacie zdrowych i twórczych organizacji łączę to doświadczenie z umiejętnościami pomocy psychologicznej, patrzenia systemowego na organizację i myślenia strategicznego. Osadzam je w najbardziej ciekawym podejściu, które w ostatnich latach rozwija się na styku psychoanalizy oraz teorii organizacji i zarządzania, a swoje ugruntowanie znajduje w takich nowoczesnych ideach jak turkusowe organizacje, organizacje uczące się, governance, antykruchość czy strategia błękitnego oceanu. Wyłania się z nich paradygmat myślenia o organizacjach jako o systemach, które podlegają własnej, odrębnej dynamice i procesom twórczego przystosowywania się. Praktyczną odpowiedzią na to odkrycie jest powstanie takich narzędzi rozwojowych jak coaching systemowy, gestalt w organizacjach, psychodynamiczne rozumienie procesów w organizacjach, systemowe ustawienia organizacyjne, fenomenologiczne badanie procesów organizacyjnych. Ten warsztat na tym właśnie jest zbudowany.

Od ponad 20 lat prowadzę autorskie warsztaty i treningi psychologiczne oraz pomagam indywidualnie jako psychoterapeuta i coach. Pracuję w oparciu o nurt gestalt, myślenie psychoanalityczne i rozumienie systemowe. Jestem psychologiem zdrowia oraz socjologiem organizacji i zarządzania. Ukończyłem renomowane szkoły psychoterapii, socjoterapii, psychologicznego treningu grupowego, coachingu i systemowych ustawień organizacyjnych. Posiadam rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i certyfikat International Coaching Community. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji i szkoleniu. Współtworzyłem i zarządzałem organizacjami o charakterze think-tankowym, szkoleniowym i federacyjnym, m.in. Instytutem Edukacji Społecznej, Polish Governance Institute, Coaching for Health. Byłem członkiem rządowych zespołów eksperckich, doradzając Szefowi Doradców Strategicznych Premiera RP oraz Ministrowi Pracy i Polityki Społecznej. Pracowałem również dla takich instytucji jak NFZ i PFRON jako doradca prezesa zarządu.

Partnerami warsztatu są: Dolnośląska Rada Przedsiębiorczości i Nauki, Fundacja Umbrella, Aktywne Oławianki - Spotkania Kobiet Przedsiębiorczych oraz portal cowewro.pl.

Najbliższy warsztat zdrowych organizacji odbędzie się 15 października 2022 we Wrocławiu. Koszt udziału to 350 zł.

zapisy:

kontakt@paweldebek.pl

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Płatne
 • Początek wydarzenia:
  15 października 2022, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  15 października 2022, 23:59
 • Miejsce:
  Wrocław, Polska
 • Organizator:
  Paweł Dębek
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.