Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak zapewnić niezależne finansowanie Twojej fundacji, stowarzyszeniu? Kurs online i poradnik PDF czeka na Ciebie. Kup pakiet o fundraisingu w NGO

Webinaria i spotkania informacyjne o konkursach NOWEFIO, PROO oraz Uniwersytety Ludowe w edycji 2023

Reklama
Cała Polska

17 listopada 2022, 14:00

17 listopada 2022, 14:00 - 29 grudnia 2022, 23:59

Bezpłatne

Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza na cykl webinariów informacyjnych dotyczących konkursów ogłoszonych w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich, Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO oraz Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych, edycja 2023.

Logotyp NIW-CRSO

Logotyp NIW-CRSO

Autor/źródło: www.gov.pl
Reklama

W trakcie webinariów przedstawimy:

 • założenia i cele poszczególnych Priorytetów Programów;
 • zasady i wytyczne regulaminów konkursowych;
 • na co zwrócić uwagę przygotowując wniosek;
 • informacje dotyczące procedury oceny wniosków i przyznawania dotacji.

W ramach działań informacyjnych dotyczących ogłoszonych konkursów przewidujemy również sesje Q&A, w trakcie których będziemy odpowiadać na Państwa pytania zadawane na czacie podczas webinarium.

Oprócz działań dotyczących zasad regulaminowych zorganizowane zostaną również na webinaria szkoleniowe z zakresu logiki projektowej. Zapraszamy na nie wszystkie osoby, które chcą się dowiedzieć, nie tylko jak wypełnić wniosek według reguł Programu, ale również jak odpowiednio zaplanować, zrealizować i podsumować swój projekt.

Webinaria będą tłumaczone na Polski Język Migowy,  a także nagrane i udostępnione na kanale Narodowego Instytutu Wolności na Facebooku oraz na YouTube.

Zestawienie informacji o planowanych webinariach znajduje się na stronie NIW-CRSO

Ponadto w kilku miastach zostaną przeprowadzone spotkania informacyjne dotyczące ww. konkursów. Podczas nich można porozmawiać z pracownikami NIW-CRSO na temat regulaminów nowych edycji konkursowych oraz zasad składania ofert.

Lista miejsc będzie aktualizowana w miarę potwierdzenia ze strony gospodarzy spotkania. Wraz z listą miejsc opublikujemy w tym miejscu informację o sposobie zgłoszenia i zapisów na te spotkania. Warto śledzić również nasze media społecznościowe.

Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z naszych materiałów informacyjnych:

Podręcznik dla oferentów NOWEFIO, edycja 2023

Wzór oferty z pomocą kontekstową

FAQ NOWEFIO

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  17 listopada 2022, 14:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  29 grudnia 2022, 23:59
 • Organizator:
  Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.