Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Reklama

Warszawa, Polska

17 listopada 2022, 15:00

17 listopada 2022, 15:00 - 31 grudnia 2022, 23:59

Bezpłatne

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) zaprasza Twoją organizację na konsultacje z fundraisingu. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z fundraisingiem, albo uważasz, ze ten sposób działania nie jest dla Ciebie umów się na spotkanie on-line i sprawdź!

Reklama

Konsultacje prowadzi Maria Olszewska - od 2013 właścicielka firmy doradczej MjjO. Prowadzi szkolenia i doradztwa z zakresu fundraisingu, crowdfundingu, nawiązywania relacji biznesowych w językach polskim, angielskim, włoskim. Ma doświadczenie w konferansjerce i organizacji imprez kulturalnych, wydarzeń szkoleniowych, produkcji teatru niezależnego. 

Absolwentka zarządzania miastem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie; studiowała również historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Początkowo wiedzę z dziedziny fundraisingu zdobywała pozyskując partnerów biznesowych i granty dla jednej z największych instytucji kultury w Małopolsce.  Jednocześnie była w grupie pierwszych osób z Polski, które uzyskały Europejski Certyfikat Fundraisera podczas kursu CFR1.  

Od 2013 właścicielka firmy doradczej MjjO. Współpracowała m.in. z  Miastem Gdańsk, Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie (regularnie prowadzi zajęcia w ramach Christian Educational Leadership Project oraz w ramach Executive Education for Bishops and Ecclesiastical Superiors from the Countries of the Former Soviet Block), Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER, Oliwską Grupą Konsultingową, Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, Centrum Arrupe, Inhope/International Association of Internet Hotlines z Holandii, International Shang Shung Institute z Włoch, Akademią Morską w Gdyni, Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni, Stowarzyszeniem Klon/Jawor.

Jak uzyskać poradę?

Aby uzyskać poradę zgłoś się do Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych. 

Skontaktuj się z Infolinią SCWO:

 • telefonicznie: (22) 828 91 23 (osoba do kontaktu: Aneta Krawczyk)
 • mailowo: a.krawczyk@szpitalna.ngo.pl
 • za pomocą SMS-a: 501 979 159 (SMS służy wyłącznie do umawiania porad; prosimy nie przesyłać tą drogą całych zapytań).

Kto może skorzystać z konsultacji i porad SCWO?

Z usług Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych może skorzystać każda organizacja pozarządowa działające w Warszawie lub na rzecz jej mieszkańców. Zapraszamy młode, początkujące organizacje, jak i również weteranów trzeciego sektora.

Ponadto z oferty SCWO mogą skorzystać osoby, które dopiero planują rejestrację organizacji pozarządowej.

Konsultacje i porady SCWO są całkowicie bezpłatne.

​ O stołecznym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) wzmacnia ekspercko warszawski sektora pozarządowy. SCWO prowadzi m.in bezpłatne szkolenia oraz indywidualne poradnictwo dostępne 5 dni w tygodniu między 9:00 a 17:00.

Oferta SCWO jest skierowana do warszawskich organizacji pozarządowych oraz organizacji działających na rzecz mieszkanek i mieszkańców Warszawy.

W celu uzyskania pomocy napisz na adres scwo@warszawa.ngo.pl lub zadzwoń (22) 828 91 23.

Zapoznaj się z resztą oferty SCWO - https://warszawa.ngo.pl/scwo

Skorzystaj ze Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

(22) 828 91 23

Logo Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, napis: System Bezpłatnego Wsparcia dla NGO
Napis: Projekt współfinansuje m.st. Warszawa, logo Zakochaj się w Warszawie

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  17 listopada 2022, 15:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  31 grudnia 2022, 23:59
 • Miejsce:
  Warszawa, Polska
 • Organizator:
  Federacja Organizacji Pozarządowych CENTRUM SZPITALNA
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.