Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak zapewnić niezależne finansowanie Twojej fundacji, stowarzyszeniu? Kurs online i poradnik PDF czeka na Ciebie. Kup pakiet o fundraisingu w NGO

Reklama
Cała Polska

Jutro, 10:00

1 grudnia 2022, 10:00 - 6 grudnia 2022, 14:00

Bezpłatne

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON oraz Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych zapraszają na: Giełdy pracy dla osób z niepełnosprawnościami., które odbędą się w następujących lokalizacjach:

Reklama
 1. Bydgoszcz - 1 grudnia 2022, godz. 10.00-14.00, Wyższa Szkoła Gospodarki, ul. A. Naruszewicza 11, 85-230 Bydgoszcz, Budynek K, aula K001
 2. Gdańsk – 1 grudnia 2022, godz. 10.00-14.00, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, 
  ul. Jana Bażyńskiego 6, 80-980 Gdańsk
 3. Katowice – 1 grudnia 2022, godz. 10.00-14.00, Akademia Górnośląska budynek C, ul. Kostki Napierskiego 38, 40-659 Katowice
 4. Rzeszów – 1 grudnia2022, godz. 10.00-14.00, Sala kolumnowa Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego 
  ul. Grunwaldzka 15, 35-959 Rzeszów
 5. Warszawa – 1 grudnia 2022, godz. 10.00-14.00, Mazowiecki Instytut Kultury, Elektoralna 12, 
  00-139 Warszawa
 6. Poznań – 5 grudnia 2022, godz. 10.00-14.00, Sala konferencyjna, ul. Słowackiego 8, 60-823 Poznań
 7. Wrocław – 6 grudnia  2022, godz. 10.00-14.00, Wrocławski Park Technologiczny, ul. Duńska 9, 
  54-427 Wrocław- Budynek Delta

3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Tego dnia na całym świecie odbywają się uroczystości, których celem jest promowanie praw osób niepełnosprawnych i działań na rzecz pełnej realizacji tych praw. Osoby z niepełnosprawnościami nie różnią się od innych, mają takie same potrzeby, pragnienia, aspiracje, wrażliwość, a także wewnętrzną siłę do kierowania swoim życiem. Dla osoby z niepełnosprawnością praca jest szansą na realizację działań o charakterze zawodowym i społecznym. Praca daje nam korzyści materialne, dzięki czemu możemy opłacać rachunki i robić zakupy, daje poczucie niezależności finansowej. Dzięki temu, że pracujemy, stale podnosimy swoją wiedzę, rozwijamy się. Praca to również ludzie. Na co dzień spotykamy się z naszymi współpracownikami, spędzamy razem dużo czasu, nierzadko spotykamy się również nieformalnie poza miejscem pracy. W związku z tym nierzadko w miejscu pracy rodzą się prawdziwe przyjaźnie, które trwają latami.

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON oraz Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych postanowiły zorganizować cykl giełd pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Poszukiwanie wymarzonej pracy, a z drugiej strony wyszukanie odpowiedniego kandydata na wolne stanowisko pracy, to niełatwy i często czasochłonny proces. W tym celu najczęściej wykorzystywany jest Internet. Można znaleźć tam różne oferty pracy oraz w łatwy i szybki sposób zgłosić swoją kandydaturę. Giełda Pracy  to doskonała okazja do poznania aktualnych ofert pracy w przedsiębiorstwach działających w różnorodnych branżach. Wielką zaletą giełdy jest możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu osób poszukujących pracy, praktyki lub stażu z pracodawcami w warunkach mniej formalnych niż podczas standardowej rozmowy kwalifikacyjnej. Spotkania tego typu pozwalają również na wzajemne przedstawienie potrzeb i oczekiwań dwóch stron.

Serdecznie zapraszamy pracodawców oraz osoby z niepełnosprawnościami na giełdy pracy.

Dlaczego warto przyjść?
Na Giełdzie Pracy spotkasz pracodawców, dla których osoba z niepełnosprawnością może być pełnosprawnym pracownikiem.

Prosimy o zabranie ze sobą kilku egzemplarzy CV.

Zarejestrujemy Cię w naszej bazie osób poszukujących pracy!

Projekt „Katalizator Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych” dofinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach konkursu „Kierunek AKTYWNOŚĆ”

Szczegóły wydarzenia

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.