Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak zapewnić niezależne finansowanie Twojej fundacji, stowarzyszeniu? Kurs online i poradnik PDF czeka na Ciebie. Kup pakiet o fundraisingu w NGO

Reklama
Centrum Sektor 3

Legnicka 65, Wrocław, Polska

za 7 dni

7 grudnia 2022, 16:00

Bezpłatne

Fundacja Umbrella zaprasza na bezpłatne szkolenie stacjonarne "Przygotowanie sprawozdania finansowego dla ngo". Termin: 7.12 2022 r. w godz. 16.00 - 20.00. Szkolenie skierowane jest do grup inicjatywnych działających na terenie Wrocławia oraz organizacji pozarządowych. Warunkiem udziału w szkoleniu jest złożenie porozumienia o współpracy z Centrum Sektor 3.

Reklama

Program szkolenia:

1. Podstawy sprawozdań finansowych dla NGO wg ustawy o rachunkowości i ustawy opp.
2. Możliwości dotyczące sprawozdań finansowych NGO
3. Omówienie sprawozdań dla NGO bez i z działalnością gospodarczą.
4. Sposób sporządzenia sprawozdań, plik xml, polityka rachunkowości.
5. Podpis oraz wysyłka sprawozdań do KAS i KRS.
6. Nowe uregulowania dotyczące sprawozdań finansowych w 2022 oraz zapowiadane zmiany na 2023 rok.

Osoba prowadząca: Marcin Babiuch
Magister ekonomii, absolwent studiów podyplomowych Finanse i rachunkowość. Uczestnik kursów i szkoleń księgowych, posiadający certyfikat samodzielnego księgowego. Od wielu lat związany z sektorem pozarządowym. Księgowy wielu fundacji i stowarzyszeń oraz spółdzielni socjalnych. Doradca organizacji pozarządowych w sprawach finansowo-księgowych a przede wszystkim za rozliczanie wydatków, kontrolę budżetów i kwalifikowalności kosztów oraz sporządzanie sprawozdań finansowych dotyczących realizowanych projektów.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  7 grudnia 2022, 16:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  7 grudnia 2022, 20:00
 • Miejsce:
  Centrum Sektor 3
  Legnicka 65, Wrocław, Polska
 • Organizator:
  Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych "Sektor 3" (jednostka prowadząca: Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych "Umbrella")
 • E-mail:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.