Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak zapewnić niezależne finansowanie Twojej fundacji, stowarzyszeniu? Kurs online i poradnik PDF czeka na Ciebie. Kup pakiet o fundraisingu w NGO

Reklama

Kraków, Polska

Dziś, 16:00 - 23:59

1 grudnia 2022

Bezpłatne

Zapraszamy do udziału w wykładzie o bezpieczeństwie osób 60+, zorganizowanym w ramach kampanii „Stop manipulacji – nie daj się oszukać”. Wykład odbędzie się już 1 grudnia o godzinie 16:00 na Wydziale Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie: Al. 29 listopada 54, piętro 1, sala nr 130. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Reklama

Celem wykładu jest zwiększenie świadomości w temacie zagrożenia różnego typu oszustwami wśród osób starszych. W ten sposób, Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora przestrzega seniorów przed manipulatorami i informuje jak nie da się oszukać. Tylko w przeciągu dwóch lat, oszuści wymyślili ponad 50 różnych modyfikacji technik manipulacyjnych i oszustw.

Link do zapowiedzi na naszym profilu na Facebooku > 

Link do zapowiedzi na naszej stronie internetowej Głosu Seniora >

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Początek wydarzenia:
  Dziś, 16:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  Dziś, 23:59
 • Miejsce:
  Kraków, Polska
 • Organizator:
  Stowarzyszenie MANKO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.